Architekt wnętrz z Katowic

 

Jestem osobą, która przywiązuje wagę do szczegółów. Wszystko muszę mieć zrobione idealnie, czy chodzi o makijaż, czy wystrój wnętrz. Jestem perfekcjonistką, dlatego gdy zadecydowałam o zmianach w moim salonie, musiałam skorzystać z pomocy fachowca.

Nowy, elegancki salon

architekt wnętrz KatowiceNie chciałam mieć wszystkiego na mojej głowie. Postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty i był nim architekt wnętrz Katowice były jego miejscem zamieszkania. Tak, trochę daleko jest ta miejscowość od mojej, ale specjalnie postanowiłam go sprowadzić, bo przeglądałam prace różnych architektów. Niektórzy mijają się z powołaniem, i ich wystroje pomieszczeń, wcale nie wyglądają zbyt dobrze. Wolałam wziąć kogoś sprawdzonego. Mogłam zobaczyć jego prace w portfolio, więc nie brałam kota w worku. Jak już dekorować wnętrze, to raz a porządnie. Nie było mowy o żadnych poprawkach i niedociągnięciach. Wszystko zaplanowane z niesamowitą precyzją. I o tym właśnie powiedziałam architektowi, aby wiedział, na co się ma szykować. Odpowiedział, że bardzo chętnie podejmie wyzwanie, i ma nadzieję, że będę zadowolona. Zaczęliśmy pracować, i szczerze mówiąc, ciężko miał ze mną. Potrafiłam odrzucić każdy pomysł, gdy znalazł się w nim chociaż jeden drobny element, który mi nie pasował. Skrupulatnie dążyłam do tego, aby wszystko było tak, jak należy. Współczuję chłopakowi, bo chyba się trochę denerwował przed konfrontacją ze mną, gdy coś mi nie pasowało. Jednak nie poddawał się, i dociągnął projekt do samego końca. Zachowanie godne pochwały.

Salon jest teraz taki, jaki sobie zaplanowałam. Idealny, wszystkie meble nowe, i w odcieniach dopasowanych do siebie. Nawet podłoga musiała do nich pasować kropka w kropkę. Dzięki miłej i owocnej współpracy, osiągnęłam swój cel, i mam piękny salonik.