Bezpieczne materace dla dzieci

 

Dla niemowlaków bardzo ważny jest komfort i bezpieczeństwo, dlatego przy wyborze łóżeczka i materaca musimy kierować się ich najwyższa jakości i zadbać o to by wybierane przez nas materace miały bardzo dużo atestów. Jednym z najbardziej popularnych materaców w ostatnim czasie na rynku są nowoczesne koksowo-lateksowe materace bardzo wysokiej jakości, które są bezpieczne dla dzieci.

Materace dla niemowląt

materac lateksowo kokosowyKupując łóżeczko trzeba również wziąć pod uwagę to jaki materac będzie odpowiedni do niego. Jak się okazuje materac lateksowo kokosowy, ma również pozytywna opinię Instytutu Maki i Dziecka, a jest to obecnie jedna z najlepszych opinii dostępnych na rynku. Materaca są przebadane w warunkach laboratoryjnych i  mają one podwyższoną przewiewność i paroprzepustowość co jest bardzo ważne, gdyż niemowlaki podczas snu bardzo mocno się pocą. Sama budowa materaca jest dwoista i pokrywa koksowa służy dziecku do ósmego a dziewiątego miesiąca, a później jest zamieniana na średnio-twardą z elastyczna pianką która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka. Wszystkie materace tego typu są w pełni antyalergiczne, także nasze dzieci są bezpieczne, a gwarancja takiego materaca to ponad pięć lat, także można wykorzystywać je również dla naszych przyszłych dzieci i materace nie stracą na swojej jakości i wytrzymałości. Wiele rodziców wybiera własnie ten typ materacu dla noworodków, gdyż nie deformuje on wrażliwego układu kostnego, tylko pozwala rozwinąć mu się w prawidłowy sposób.

Cieszy nas fakt, że wiele firm w bardzo mądry i profesjonalny sposób podchodzi do zdrowia dzieci i wypuszcza coraz to nowocześniejsze materace na rynek. Materac latekoso-koksowy jest obecnie najlepszy i najprostszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o materac dla noworodka i jego przyszły rozwój.