Biuro detektywistyczne okazało się oszustwem

biuro detektywistyczne

Pewnego dnia zauważyłam bardzo dziwne zachowanie mojego męża. Dopytywałam się o co chodzi jednak nie chciał mi powiedzieć. Nie wiedziałam co mam robić i stwierdziłam, że muszę trochę poczekać. Sytuacja z dnia na dzień była coraz gorsza.

Biuro detektywistyczne z Warszawy nie było fachowe

biuro detektywistycznePewnego dnia mój partner wyszedł i wrócił po wielu godzinach nie przyznając się co robił. Miałam tego dosyć i musiałam natychmiast podjąć jakieś działania. Nie mogłam go śledzić, ale mogłam wynająć kogoś aby to robił za mnie. To było idealne rozwiązanie tej całej sytuacji. Znalazłam jakieś biuro detektywistyczne-warszawa. Kierowałam się ceną, która była wyjątkowo niska. Stwierdziłam, że to może być jakaś promocja i skorzystałam z jego usług. Pewien detektyw skontaktował się ze mną tylko i wyłącznie przez internet. Kazał przelać całość pieniędzy i czekać na postępy. Wydawał mi się bardzo miły i stwierdziłam, że mogę mu zaufać. Stwierdziłam, że tak na pewno jest wszędzie i mogę zaryzykować. Dopiero po kilku tygodniach okazało się, że agencja detektywistyczna nie była porządna i musiałam wezwać policję. Okazało się, że to nie pierwsze zgłoszenie tego typu i już bardzo dużo osób się skarżyło. Nie wiedziałam co mam robić. Na dodatek cała ta sytuacja z moim mężem. Przecież nie mogłam mu powiedzieć, że wzięłam nasze oszczędności i wynajęłam kogoś żeby go śledzić. Pewnego dnia zadzwoniła do mnie policja. Znaleziono przestępców.

Również wyjaśniła się sytuacja z moim mężem. Zrobił dokładnie to samo co ja. Tylko nie chciał śledzić mnie. Jemu zależało na odnalezieniu złodzieja w jego firmie i bał mi się powiedzieć, że został oszukany.