Cena laserowego usuwania owłosienia

Dla wielu kobiet golenie nóg i pach jest codziennym rytuałem, ponieważ włosy bardzo szybko odrastają po usuwaniu ich jednorazową maszynką. Jest to najtańsza metoda, którą ciągle stosują kobiety, ale są też inne sposoby.

Kto korzysta z laserowej depilacji skóry?

laserowe usuwanie owłosienia cennikPoza jednorazowymi maszynkami do golenia, na rynku możemy znaleźć szeroką ofertę kremów do golenia, które nakłada się na skórę i po upływie określonego czasu spłukuje ciepłą wodą. Dostępne są też popularne woski do depilacji na ciepło i zimno czy depilatory elektryczne, które pozwalają osiągnąć efekt gładkiej skóry nawet na dziesięć dni. Jednak jedyną, trwałą metodą na likwidację niechcianego owłosienia jest depilacja laserowa, która jest prowadzona w salonach kosmetycznych w każdym mieście. Jeżeli interesuje nas laserowe usuwanie owłosienia cennik jest uśredniony w większości salonów. Za depilację pach zapłacimy około dwieście złotych, okolice bikini kosztują dwieście pięćdziesiąt, a nogi są najdroższe i trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu trzystu – trzystu pięćdziesięciu złotych. Są to ceny za jeden zabieg, a trzeba ich wykonać około dziesięciu w odstępach kilkutygodniowych. Dopiero po skończonej serii zabiegów, można osiągnąć zadowalający efekt. Cechą charakterystyczną tejże metody, jest jest trwały efekt, czyli po jej wykonaniu, możemy całkowicie zapomnieć o depilacji. Laserowe usuwanie owłosienia jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne, dlatego też tak wiele kobiet i mężczyzn się na nie decyduje. Jest to obecnie najlepsza metoda na rynku.

Dla wielu kobiet, gładka skóra jest marzeniem, ponieważ borykają się z twardymi i ciemnymi włoskami na nogach i rękach. Tradycyjne metody rozwiążą problem na chwilę, a jedynie depilacja laserowa usunie owłosienie raz na zawsze.