Chcę skorzystać z leasingu pracowniczego

leasing pracowniczy

Zdecydowałam się na otworzenie salonu fryzjerskiego bo stwierdziłam, że chciałabym pracować już dla siebie. Mam wiele klientek, które mnie zmotywowały do działania. Fryzjerstwo to moja pasja i postanowiłam zająć się tym profesjonalnie.

Leasing pracowniczy to dobre rozwiązanie

leasing pracowniczyDo pierwszego salonu zatrudniłam się zaraz po szkole. Firma rekrutacyjna do które się zgłosiłam nie mogła mi pomóc. Koleżanka ze szkoły znalazła pracę dzięki agencji pracy tymczasowej. Agencja pracy tymczasowej zaproponowała mi pracę w dobrym salonie fryzjerskim. Pani, która mnie obsługiwała mówiła, ze na rynku pracy wiele się zmienia. Outsourcing kadrowo-płacowy jest doceniany przez właścicieli mniejszych firma i teraz to sobie przypomniałam. Stwierdziłam, że pójdę do agencji pracy tymczasowej i podpytam o te nowoczesne rozwiązania. Outsourcing kadrowo-płacowy jest mi potrzebny do prowadzenia firmy. Planuję zatrudnić jedną fryzjerkę. Chciałabym się całkowicie skupić na obcinani włosów a nie na papierkach i rozliczeniach. Leasing pracowniczy dla każdej firmy w tym wypadku to jedynie rozwiązanie. Outsourcing pracowniczy odciąży mnie od poświęcania się sprawom biurowym. Od tego będzie jedna odpowiedzialna osoba a ja będę mogła się dalej szkolić i starać się jak najlepiej wykonywać to na czym się znam. Agencja pracy tymczasowej działa do tej pory w tej samej lokalizacji. Pani, która mnie kiedyś przyjmowała do pierwszego salonu fryzjerskiego junie była dostępna. Jak się okazało zaszła w ciąże i nie mogłam skorzystać z jej pomocy. Pani Monika pomogła mi zatrudnić odpowiednią osobę do rozliczania moich faktur i zatrudniania nowych pracowników.

Outsourcing kadrowo-płacowy to jest dla mnie bardzo dobre rozwiązanie. Jestem wdzięczna pani Monice za profesjonalną pomoc. Mam nadzieję, ze mój salon będzie się cieszył powodzeniem.