Co wybrać, gotową szafę czy taką na zamówienie?

Wiele osób przy remontowaniu domu lub mieszkania lub podczas urządzania zastanawia się jakie meble powinien wybrać, gotowe produkty ze sklepu czy lepiej zamówić meble na wymiar. Oczywiście każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale czasami lepiej rozważyć wszystkie za i przeciw w każdym przypadku.

Zakup szafy przesuwnej na wymiar

szafy przesuwne na wymiar warszawaSama ostatnio urządzałam swój dom i zastanawiałam się jakie meble powinnam wybrać. Strasznie podobały mi się meble ze sklepu, ponieważ mogłam je zobaczyć na żywo. Jednak z drugiej strony ich wymiar nie odpowiadał wymiarom wnęki jaka została wykonana. Nie chciałam żeby została niewykorzystana przestrzeń pomiędzy szafą a ścianą. Niestety producent nie chciał wykonać dla mnie większej szafy. Produkował je w określonych wymiarach i niestety nie było możliwości zrobienia szafy w innym wymiarze. Mogłam jedynie zamówić dodatkową półkę lub drążek. Dlatego postanowiłam zamówić szafy przesuwne na wymiar warszawa. Dzięki takiemu rozwiązaniu to ja decydowałam o wymiarach, kolorze czy strukturze wewnętrznej szafy. Firmę znalazłam w internecie, tak jak z resztą wszystko w dzisiejszych czasach. Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Następnego dnia przyjechał jeden z pracowników, który pobrał dokładne wymiary wnęki i wpisał je w system. Następnie dzięki specjalnemu programowi mogłam zaprojektować szafę według własnego gustu. Mogłam wybierać różne dodatkowe elementy takie jak oświetlenie wewnątrz czy kosze lub półki na biżuterię. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzyłam szafę na miarę, która pomieściła wszystko co chciałam.

Gdybym miała drugi raz wybierać to wybrałam bym tak samo. Obecnie wiele firm oferuje szafy na wymiar i to nie tylko te wnękowe, ale również inne, na przykład kuchenne czy komody lub szafki rtv. Możemy nawet łóżko zamówić na wymiar i materac do niego.