Coraz popualrniejsze rejsy w Chorwacji

Nie ma chyba nic piękniejszego, niż powiew ciepłej morskiej bryzy i chłód czystej wody w upalny dzień. Do tego dodajmy malownicze widoki i mamy wymarzone wakacje. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Europie jest Chorwacja, będąca przepięknie położoną krainą, gdzie jest wyjątkowo czyste, przejrzyste morze.

Jachtem wzdłuż wybrzeża Chorwacji

rejs - chorwacjaChorwacja jest jednym z najczęściej wybieranych przez turystów kierunków wakacyjnych. Zachwyca malowniczymi widokami, zapewnia dobrą pogodę i przejrzystą wodę w morzu. Turyści, poza leniuchowaniem na plaży, mogą tutaj zwiedzać malownicze miasteczka i wędrować po równie atrakcyjnych wzgórzach. Coraz popularniejszą formą spędzania wakacji w tym miejscu jest rejs – chorwacja ma naprawdę imponującą linię brzegową. Taki rejs wzdłuż wybrzeża jest niezapomnianym przeżyciem. Na rejs można albo wyczarterować jacht dla kilku osób, albo można wykupić miejsce na zwykłym statku. W obu przypadkach mamy gwarantowane mnóstwo atrakcji. Poza pływaniem po przejrzyście czystej wodzie, możemy za każdym razem przybić do innego portu, a każdy z nich wygląda zupełnie inaczej. Przykładowo, w jednym miejscu możemy spotkać tylko kamieniste plaże, w innym piaszczyste, a w jeszcze innym nie plaż tylko klify nad wodą, z któych rozprzestrzenia się niasamowity widok. Biura podróży często oferują rejsy dla całych rodzin, gdzie dzieci mają zapewnionych mnóstwo atrakcji pod okiem profesjonalnych animatorów, a dorośli w tym czasie mogą wypoczywać.

Rejs statkiem jest coraz częściej wybieraną formą spędzania wakacji, szczególnie w gronie zgranej paczki przyjaciół. Bardzo chętnie wybieranym kierunkiem jest Chorwacja. Rejsy wzdłuż jej wybrzeża należą do najbardziej malowniczych. Mamy też w wybranych miesiącach gwarantowaną dobrą pogodę.