Cudowna rocznica w mrągowskim hotelu ze spa

spa

Szukając doskonałej metody na relaks z małżonką w naszą pierwszą rocznicę postanowiliśmy wybrać się gdzieś, gdzie jeszcze nie było żadne z nas. Bądź co bądź zarówno ja, jak i moja żona zwiedziliśmy już góry i byliśmy nad morzem, nikt z nas jednak nie był nigdy na Mazurach.

Spa było cudowne

spaPostanowiliśmy wykorzystać to zrządzenie losu i wspólnie zwiedzić nieznane tereny kraju. Oczywiście nie było to nic prostego – już samo to, jaki hotel wybrać było prawdziwym wyzwaniem. Wszystkie wyglądały bardzo ładnie i nie były jakoś szczególnie drogie. Zdecydowaliśmy się na piękny hotel w Mrągowie wierząc, że w ten sposób uda nam się miło spędzić czas. Na miejscu okazało się, że hotel jest jeszcze piękniejszy niż był na zdjęciach, które widzieliśmy w Internecie. Co prawda nie był to mały i cichy hotelik – z tego co widzieliśmy, to konferencje na Mazurach cieszyły się ogromną popularnością. Przez nasz krótki, czterodniowy pobyt zdążyliśmy zobaczyć na znakach całe mnóstwo nazw przeróżnych firm, które organizowały tutaj konferencje. Nie przeszkadzało nam to jednak w żaden sposób – hotel był tak duży, że pomimo dużej ilości gości i uczestników konferencji nie było to w ogóle odczuwalne. W kawiarni i restauracji cały czas panował przyjemny, kameralny klimat, z kolei jeśli chodzi o usługi ekskluzywne spa na Mazurach, to czuliśmy się, jakby wszystko zostało dostosowane specjalnie pod naszą dwójkę. To był cudowny czas dla mnie i dla mojej żony. Nie widziałem dosłownie żadnych wad rozwiązania, na które się zdecydowaliśmy, i z każdą kolejną usługą SPA na jaką się zapisywaliśmy coraz bardziej utwierdzałem się w swoim przekonaniu.

Do domu wróciliśmy szczęśliwi i radośni – na pożegnanie dostaliśmy specjalny kupon, dzięki któremu przez następnym pobycie otrzymamy sporej wielkości zniżkę. Na pewno z niej skorzystamy.