Dobre zespoły muzyczne na wesele w Bydgoszczy

 

Moja siostra niedawno brała ślub. Pomagałam jej w organizacji wesela. Mieszkamy w dużym mieście, więc mogłyśmy wybierać wśród wielu sal weselnych i restauracji. Siostra ślub brała w naszej parafii, kościół więc był już załatwiony.

Bydgoszcz – wesele tylko z dobrym zespołem muzycznym

zespół muzyczny na wesele bydgoszczZnalezienie Sali na wesele wziął na siebie Marcin, jej narzeczony. Wybrali w końcu jedną z restauracji hotelowych w centrum miasta. Jedzenie było tam smaczne i cena nie wygórowana. Zależało im też na hotelu. Przecież goście musieli gdzieś spędzić noc. Sporo z nich będzie spoza Bydgoszczy. Nawet ci z naszego miasta nie będą przecież wracać nad ranek taksówkami do domu. Do moich obowiązków należało między innymi znalezienie zespołu na wesele. Siostra długo nie mogła się zdecydować czy woli didżeja czy cover band. Stanęło na zespole. Jeśli chodzi o zespół muzyczny na wesele Bydgoszcz, jako duże miasto, oferuje wiele możliwości. Znalazłam kilka, które mogłyby zainteresować narzeczonych i przedstawiłam im ich ofertę. Wybrałam zespół grający covery przebojów z lat osiemdziesiątych, największe przeboje polskiego rocka, muzykę biesiadną i typowy repertuar weselny. Powiedzieli, że się zastanowią. W końcu zdecydowali się na zespół grający klasykę rocka. Sami już uzgadniali z muzykami repertuar i inne rzeczy. Spotykali się kilka razy, by uzgodnić piosenkę do pierwszego tańca nowożeńców. Kilka tygodni przed ślubem moja siostra i jej narzeczony zaczęli raz w tygodniu chodzić do szkoły nauki tańca. Bardzo chcieli zabłysnąć na weselu.

Wesele było w sobotę, w niedzielę poprawiny. Narzeczeni zaprosili około setki gości. Przyjechała rodzina z całej Polski. Zespół grał naprawdę świetnie i wszyscy się dobrze bawiliśmy. Pierwszy taniec pary młodej wywołał burzę oklasków.