Dobry weterynarz w okolicy

Moja córka skończyła niedawno osiem lat. Ona gdy była małym dzieckiem chciała mieć pas. Zawsze gdy widziała gdzieś pieski to zawsze bardzo chciała je głaskać. Zresztą ja z mężem także kiedyś mieliśmy psy. Także doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego jaka to jest odpowiedzialność.

Wizyta z psem u weterynarza

Weterynarz HalinówStwierdziliśmy więc, że jest to pora na to żeby i ona mogła mieć pas. Jednak w ten sposób nauczy się odpowiedzialności i będzie miała wspaniałego przyjaciela na wiele lat. Kupiliśmy pas małej rasy. Jednak mieszkanie w bloku to nie jest odpowiednie miejsce na to żeby mieć jakiegoś dużego pupila. Od razy gdy go kupiliśmy zresztą udaliśmy się z nim do weterynarza. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że najlepszy jest weterynarz Halinów, który ma wspaniałe podejście do zwierząt. Widać po prostu, że ten człowiek kocha zwierzęta i ta praca to jego pasja. Gdy poszliśmy tam pierwszy raz weterynarz zbadał dokładnie pieska. Przy tym głaskał go i naprawdę widać było, że piesek się go nie boi. Powiedział nam także dokładnie jak pielęgnować pieski tej rasy i jakie są zagrożenia zdrowotne. W sumie to uczulił nas na wiele rzeczy. Muszę przyznać, że miałam kiedyś pas ale nie przypominam sobie żeby ktoś podszedł tak fachowo i profesjonalnie. Widać było, że temu panu zależało na tym żeby nasz piesek rozwijał się prawidłowo i nie chorował. Byłam bardzo zadowolona z tej wizyty. Wiedziałam, że chodząc tam nasz pies będzie w dobrych rękach.

Koleżanka z pracy powiedziała mi, że wiele psów odwiedza go tam w trakcie spacerów. Bo psy nie boją się tam chodzić jak do innych miejsc a chętnie tam przychodzą. Ja na pewno też będę polecała tego weterynarza bo uważam, że jest on wyjątkowy. Szkoda tylko, że nie ma takich osób ze wspaniałym podejściem do zwierząt więcej.