Domowe biuro z architektem

architekt

Witajcie Czytelnicy. Chcę Wam zaprezentować moje prywatne rozwiązania na to jak wykreować swoje domowe biuro. Z racji tego, że pracuję w domu, jestem zdania, żeby praca były dużo korzystniejsza, warto jest zadbać o swoje wnętrze.

Architekt i wyposażenie wnętrz

architekt Chociażby dlatego, że otoczenie ma znaczenie – jak to co niektórzy mówią. Nie jeden architekt wnętrz to przyzna. Pochodzę z Gdańska. Skąd się wzięła moja miłość do pięknych wnętrz? Myślę, że wyssałam ją z mlekiem matki. Moja mama pracowała jako architekt. Przekazała mi swoją wrażliwość. Aranżacja wnętrz w moim domu była od zawsze postrzegana jako prawdziwa sztuka. Jednak tak jak wszystko w życiu tak i projektowanie wnętrz wymaga planu i jakiegoś konkretu. Wiele osób twierdzi, że architekt to ktoś kto dosyć często nie jest konkretnym człowiekiem. Muszę od razu obalić to stwierdzenie. Moja mama w tej materii, była nie do zdarcia. Nie znam bardziej konkretnej kobiety. Zawsze gdy otrzymywała zlecenie, dopinała je do samego końca. Była niezwykle skuteczna. Co jeszcze cechowało moją mamę? Przede wszystkim porządek i bardzo dobra organizacja. Dlatego, też idąc jej śladem, zajmiemy się dziś organizacją domowego biura. Jeżeli kogoś zainteresowało to, to zapraszam. Przede wszystkim kiedy pracujecie w domu, zadbajcie o dobre miejsce, na przechowywanie waszych dokumentów, różnego rodzaju drobiazgów. Porządek zapewni Wam koncentrację i skupienie. Polecam pudełka, segregatory, przestrzeń ścienną. U mnie rewelacyjnie sprawdza się tablica korkowa. Dalej – drugą bardzo ważną kwestią jest odpowiednie oświetlenie.

Dbajcie o swój wzrok – macie jeden. Jeżeli pracujecie przy biurku, dużo czytacie, piszecie – dobre będą tak zwane reflektory. Skupisko światła jest dobre. Kolejną rzeczą jest oddzielenie przestrzeni do spania, a tą do pracy.

Więcej na stronie http://ip-design.pl