Donice betonowe i zwierzątka w ogrodzie zoologicznym

małe donice betonowe

Bardzo lubimy z rodziną jeździć do zoo. Kiedy wybieramy się na wycieczki krajoznawcze, to w każdym mieście, w którym jesteśmy musimy odwiedzić ogród zoologiczny.

Małe donice betonowe nadają się do zoo

małe donice betonoweW zeszłym roku byliśmy w według nas najpiękniejszym zoo w Polsce. Spędziliśmy tam prawie cały dzień z racji tego, że zoo jest ogromne. Czasami byliśmy bardzo zmęczeni dlatego do odpoczynku wybieraliśmy ławki parkowe. Niestety nie podobało mi się to, że zaraz przy ławkach ustawione były kosze parkowe. Czasami nie można było przy nich wytrzymać nawet nie tyle z powodu zapachów, a z powodu owadów, które latały wokół. Oczywiście jak to bywa w takich miejscach było tam mnóstwo stoisk czy to z lodami czy z cukierkami.
Wszystko to zrobione pod dzieciaki byleby tylko zarobić. Nie dziwię się temu, ale żeby wszystko zakupić dziecku co by chciał z tych stoisk to trzeba by było wydać pół wypłaty. Wiedzieliśmy że w trakcie zwiedzania ogrodu zoologicznego będziemy musieli zjeść jakiś ciepły posiłek. Postawiliśmy na grilla. W jednym z miejsc były ustawione grile betonowe, gdzie smażono kiełbaski i inne smakołyki. Wokół niego stały piękne małe donice betonowe. Po obiedzie kontynuowaliśmy naszą wycieczkę. Osobiście byłam pod ogromnym wrażeniem kiedy przechodziliśmy w oszklonym pomieszczeniu, a nad naszymi głowami pływały ogromne żółwie czy płaszczki. Był to niezwykły widok. Ze wszystkich ogrodów zoologicznych, które odwiedziliśmy to dla mnie jest najlepsze. Wiem, że niedługo znów tam wrócimy.

Zwłaszcza, że miasto w którym jest to zoo jak dla mnie też jest piękne. Ma swój niesamowity urok i klimat, w którym można się zakochać.