Dostarczam drzwi wejściowe do sklepów na śląsku

drzwi dre śląsk

 

Praca, którą obecnie wykonuję to jest tak na prawdę z przypadku. Kiedyś znajomy poprosił mnie o przysługę. Później jakiś biznesmen zlecił mi transport i zanim się obejrzałem to już posiadałem własną firmę transportową. Jestem zadowolony bo dobrze mi się wiedzie.

Dostarczając drzwi porta poznałem wielu ciekawych ludzi

drzwi dre śląskJestem indywidualnym przedsiębiorcą i tak na prawdę to ja sam decyduję z kim pracuję. Jeżeli jakaś firma chce mi zlecić transport to sprawdzam czy jest to opłacalne i wtedy podejmuję decyzję. No, mam jednego stałego klienta, którego dość sobie cenię i w tym jednym przypadku to ja zabiegam o zlecenia od tego człowieka. Facet produkuje drzwi różnego rodzaju. Ma drzwi wejściowe, garażowe, przeciwpożarowe, no wszystko, czego tylko dusza zapragnie. Ma wielu odbiorców w całym kraju a za dostawy płaci porządne pieniądze. U niego jednego jestem w stanie zarobić w ciągu miesiąca tyle co pewnie zebrałbym w ciągu roku. Dlatego dbam o te relacje. Poza tym, dzięki temu, ze dostarczam dla niego drzwi do różnych sklepów na śląsku to poznaję dość wiele interesujących osób. Na przykład niedawno poznałem faceta, który projektuje drzwi i nawet jakieś zagraniczne wystawy organizuje. Ja to lubię robotę za kółkiem i mogę w zasadzie cały dzień być w trasie. Ja to teraz nawet nie przyjmuję nowych zleceń, bo facet od drzwi daje mi mnóstwo pracy. Pracuję cały tydzień a weekendy robię sobie wolne. Muszę mieć czas na regenerację sił przecież. Lubię tę robotę i pewnie do emerytury w taki sposób będę zarabiał.

Ilość zamówień na dostarczanie drzwi wzrosła, gdyż facet sprowadził nowe drzwi do kraju i klienci oszaleli na ich punkcie. No dla mnie to genialnie bo jeszcze nigdy tyle nie zarobiłem w sowim życiu co teraz przy nowych zleceniach.

Informacje pochodzą z www.qmam.net