Duże udogodnienie na co dzień – balustrady i uchwyty

Uchwyty dla niepełnosprawnych to coś to w dzisiejszych czasach jest już standardem, ale jeszcze kilka lat temu było nie częstym widokiem. Są dużym ułatwieniem i pojawiają się w coraz większej liczbie miejsc. Przede wszystkim są montowane w szpitalach czy przychodniach, ale znajdziemy je także w toaletach na stacjach benzynowych a także w toaletach w hotelach czy restauracjach. Znajdują się także przy podjazdach dla wózków inwalidzkich.

Jak produkuje się uchwyty do balustrad?

balustrady GdyniaPoświęćmy teraz chwili samej produkcji uchwytów. Rurki czyli tzw. profile trafiają do specjalnych maszyn – giętarek, pras, spawarek. Tam z prostej rurki mogą nabrać dowolny kształt. Dzięki temu mogą powstać wspaniałe i coraz modniejsze uchwyty drzwiowe, które znajdują się w drzwiach wejściowych do domów, w galeriach handlowych, a także coraz częściej wewnątrz naszych domów. Kiedyś na balkonach czy wewnątrz domów wszystkie balustrady były bardzo podobne. Brakowało specjalnego sprzętu, a profile inne niż standardowe były bardzo drogie. Dziś, dzięki dużej dostępności maszyn oraz faktu, że wiele firma zajmuje się gięciem na wymiar, mamy dużo większe możliwości wyboru kształtu. Balustrady Gdynia ze stali nierdzewnej są bardzo modne. Montuje się je nie tylko jako balustrady balkonowe, ale także wewnątrz domów przy schodach.

Możliwość wyboru długości, grubości i kształtu poszczególnych elementów balustrad jest bardzo duża. Dzięki temu możemy nadać naszemu wnętrzu czy domu indywidualny charakter. A ponieważ balustrady są wykonane z materiałów wysokiej jakości, nie musimy się obawiać o ich trwałość.

Dodaj komentarz