Eleganckie kinkiety w aranżacji wnętrz

 

Od dziecka marzyłam o tym, żeby prowadzić swój własny hotel. Nie wiem dlaczego, ale po prostu podobała mi się ta perspektywa. Dużo podróżowałam z rodzicami i miałam okazję obserwować różne hotele wyższej i niższej klasy. Postanowiłam, że mój hotel będzie idealnie pasował do wymagania zamożnych klientów. Od jakiegoś czasu mój cel się realizuje i jestem z tego powodu naprawdę szczęśliwa.

Kryształowe lampy w hotelu

kinkiet kryształowyOd dwóch lat mam okazję prowadzić własny hotel. Było to moje marzenie od dziecka. Kupiłam więc jakiś czasu temu piękny budynek nad morzem. Wyremontowałam go i stworzyłam piękną przestrzeń dla najbardziej wymagających klientów. Zależało mi na tym, żeby wnętrze hotelu wyglądało bardo ekskluzywnie. Nie szczędziłam więc pieniędzy na jego wystrój. Zatrudniłam nawet znajomego projektanta wnętrz do pomocy. Podstawą w każdym pomieszczeniu jest kinkiet kryształowy, który tak mi się spodobał, że musiałam go mieć w swoim hotelu. Pod wyglądu kinkietu dopasowywana była cała reszta. Kinkiety są bardzo zdobne, więc są bardzo rzucającym się w oczy elementem dekoracyjnym wnętrza. W pokojach gościnnych umieściliśmy je pod dwóch stronach każdego łóżka. Dodatkowo, mniej ozdobne kinkiety umieściliśmy w łazienkach. Kryształowe kinkiety wiszą również na korytarzach, a w holu pojawił się duży, również kryształowy żyrandol, który idealnie komponuje się z całym wyposażeniem wnętrza. Kryształowe kinkiety oraz żyrandol nadały hotelowi bogactwa i elegancji zarazem.

Od kilku lat prowadzę własny hotel i zależało mi na tym, aby posiadał on niezwykle eleganckie wnętrza. Punktem wyjścia do zaprojektowania wszystkich pomieszczeń był kryształowy kinkiet, na który trafiłam przez przypadek w jednym ze sklepów z oświetleniem. Takie kinkiety wiszą teraz we wszystkich pomieszczeniach.