Firma oferująca przeprowadzki

przeprowadzki

Mieszkam na obrzeżach Gdańska na osiedlu domków jednorodzinnych. Przez jakiś czas dom, który z nami sąsiaduje stał pusty. Ostatnio zauważyliśmy, że wprowadziła się tam nowa rodzina. Podjechał duży samochód z napisem przeprowadzki w całym trójmieście i zastanawialiśmy kto będzie tutaj mieszkał.

Zaoferował nam przeprowadzki w Trójmieście

przeprowadzkiNa naszym osiedlu przeprowadzki nie są zbyt często, ponieważ każdy od wielu lat tutaj mieszka i nie rusza się z miejsca. Tego samego dnia do domu obok dojechał transport mebli, które były zapakowane w kartony, więc wiedzieliśmy, że są to nowe meble ze sklepu. Tata powiedział, że teraz każdy sklep oferuje transport mebli w cenie i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Samochód, który odpowiadał za transport mebli odjechał po ich wypakowaniu, jednak ten drugi wjechał na podwórko i tam został. Następnego dnia z rana samochód stał nadal. Widzieliśmy, że idzie do nas do domu sąsiad, który się wczoraj wprowadził. Przyszedł się przedstawić i przywitać. W trakcie rozmowy okazało się, że posiada on własną firmę, która oferuje przeprowadzki trójmiasto i auto, które stoi na podwórku należy do niego. Powiedział, że działalność rozpoczął niedawno i jest nowy w tej branży, ale liczy, że doskonale sobie poradzi. Oczywiście przeprowadzki do nowego domu dokonał za pośrednictwem swojej nowej firmy. Powiedział, że zamówił sobie osobno transport mebli, ponieważ nie miał jak się zabrać ze wszystkim a nie miał czasu wrócić do Gdyni, ponieważ dostał zlecenie na przeprowadzki i spieszył się do pracy.

Całkiem fajny jest nasz nowy sąsiad. Zaoferował nawet pomoc, jeżeli będzie potrzebny transport mebli albo przewiezienie czegoś. Firma naszego sąsiada mieści się w miejscu jego zamieszkania. Zyskaliśmy na osiedlu nową firmę, która mam nadzieje, że będzie świetnie prosperować.