Firma sprzątająca i pielęgnująca ogrody szuka pracowników

pielęgnacja ogrodów

Moja firma się rozrasta. Właśnie podpisaliśmy umowy z dwiema kolejnymi Wspólnotami Mieszkaniowymi z Bydgoszczy. Biorąc pod uwagę, jak dużym terenem będziemy się teraz zajmować, jestem zmuszony zwiększyć zatrudnienie.

Będziemy także pielęgnować ogrody

pielęgnacja ogrodów Według podpisanych umów, moja firma sprzątająca będzie zajmowała się sprzątaniem klatek schodowych, myciem okien, parapetów i drzwi w blokach należących do wspólnoty. Naszym zadaniem będzie dbanie o czystość wokół bloków, ale również rekomendowana przez wielu pielęgnacja ogrodów w Bydgoszczy, jak również ogródków i pojedynczych krzaczków znajdujących się na terenie wspomnianych wspólnot. Oczywiście zagrabianie liści, usuwanie oblodzeń i odśnieżanie to również nasz obowiązek. W razie konieczności również wycinka drzew będzie w zakresie naszych obowiązków. W związku z tym, że świadczymy usługi kompleksowe, roboty jest naprawdę dużo. Muszę dokładnie przemyśleć ilu pracowników zatrudnić, żebyśmy mogli się wywiązać z umów. Wygląda na to, że moja firma w najbliższym czasie wpłynie pozytywnie na stopę bezrobocia w Bydgoszczy. Muszę dołożyć wszelkich starań, by nowo zatrudnieni pracownicy okazali się odpowiednimi osobami na odpowiednim miejscu. Bydgoszcz jest dużym miastem i wiele firm tylko czeka, żeby zająć moje miejsce. Jeżeli moja firma się nie wykaże, Wspólnoty Mieszkaniowe na przyszły rok nie podpiszą z nami umowy. Nie muszę wspominać chyba, czym takowa sytuacja się skończy. Na razie mogę pochwalić się naprawdę solidnymi pracownikami, którzy nie obijają się, nie tracą czasu na plotki przy papierosie, tylko uczciwie wykonują swoje obowiązki.

Jednak w przeszłości miałem do czynienia z różnymi ludźmi i wiem, że czasem człowiek, który wydaje się porządny, w gruncie rzeczy świetnie udaje, a zanim jego prawdziwa natura wyjdzie na jaw, może już popsuć firmie renomę. Także czeka mnie trudne zadanie. Nie mniej myślę, że gra jest warta świeczki.