Grill na balkonie

grill broil king

W naszym mieście ostatnio ma miejsce prawdziwa plaga. Prawdziwa plaga osób, które grillują na balkonie. Tylko przez ostatni weekend straż miejska wzywana była aż siedemnaście razy na różne osiedla. Mieszkańcy, którzy dzwonili na dyżurkę skarżyły się, że w ich mieszkaniu czuć grill, który właśnie rozpalił sąsiad na balkonie obok.

Grill broil king jest duży

grill broil kingW teorii staż nie mogła niczego zrobić. Każdy z mieszkańców był doskonale przygotowany pod względem prawnym na to przyjście. Po pierwsze balkon jest częścią domu, a w każdym domu każdy jego właściciel może wykonywać to co tylko mu się podoba. Jednak są pewne problemy. Ponieważ jeżeli grille używane to nie grille gazowe a tradycyjne węgielne podmuch wiatru może stać się problematyczny o tyle, że rozpalony kawałek węgla może wpaść do sąsiada i zapoczątkować powstanie pożaru. Jak donosi strażnik miejski ludzie byli przygotowani, więc chętnie wdawali się w pyskówki. Jeden z mieszkańców na swój balkon wprowadził wytrzymały grill broil king, który jest niezwykle dużym i drogim sprzętem. Strażników nawet poczęstował pyszną karkówką. Grill sklep, który jest w okolicy powoduje, że mnóstwo osób które nie posiadają własnej działki także chcą grillować. Jednak jak się okazało mieszkańcy kilku osiedli przeliczyli się i otrzymali oni mandat.

Jak się okazało w regulaminie administracji istniał zapis o całkowitym zakazie gotowania i grillowania na balkonie. Gdy strażnicy przestawiali regulamin mieszkańcom byli oni bardzo zdziwieni, a przede wszystkim zmuszeni do tego, by zamknąć swoją małą plenerową kuchnię.