Inwestycja w muzykę na wesela

Grając codziennie praktycznie w bardziej gorących okresach jako didżej wiedziałem, że mam bardziej zacięcie do odtwarzania muzyki, niż do śpiewania, dlatego szybko przekonałem się, aby założyć własną firmę, gdzie będę mógł się realizować. Didżej na wesele to na pewno bardzo rozwojowa działalność, która jest warta odpowiedniego zaplanowania.

Jak wybrać didżeja

dj na wesele z TrójmiastaPo pierwsze jako didżej grający na tak ważnych wydarzeniach musieliśmy nabyć jakieś doświadczenie. Dzięki niemu właśnie staliśmy się rozpoznawalni i wiedzieliśmy, że naprawdę klienci będą z nas zadowoleni. Jeśli jednak chodzi o to, co jest kluczem do sukcesu, to docelowo wiedzieliśmy, że jest to spora ilość zleceń, która na pewno będzie następstwem granej muzyki, która będzie świetna. Dobra muzyka to jeszcze nie wszystko. Pamiętam, że przed naszym pierwszym występem musieliśmy wszystko dokładnie przemyśleć – jaki utwór będzie lecieć jako pierwszy, otwierający, a także który będzie kończył, no i oczywiście muzyka musiała być do tańca. Im lepiej będzie dobrany dj na wesele z Trójmiasta, tym para młoda na pewno będzie o wiele bardziej zadowolona i zdawaliśmy sobie z tego sprawę. Może dlatego postanowiliśmy przede wszystkim nabierać powoli doświadczenie, aż w końcu będziemy mieć możliwość podejmowania się tych o wiele lepiej płatnych zleceń. Trzeba też liczyć się z budżetem – jeśli para młoda decyduje się na didżeja, to na pewno powinna wiedzieć, że kilka tysięcy złotych to minimum, jakie jest konieczne, aby muzyka wykonywana przez didżeja była bardzo dobra jakościowo.

Im więcej pieniędzy ma para młoda, tym na pewno może oczekiwać znacznie lepszych warunków. Wkrótce jeszcze nabyliśmy profesjonalny sprzęt muzyczny, a nawet parę świateł, co także cieszyło się dużym zainteresowaniem, co każda para młoda widziała.