Jacht na pełnych żaglach w kierunku miłości

Niedrogi czarter jachtów

 

Miłość to piękne i niezwykłe uczucie, które ciężko opisać. Sprawia, że robimy rzeczy których normalnie byśmy nie robili, daje nam siłę i motywację do osiągania niemożliwych dla nas normalnie rezultatów, pozwala wręcz na osiąganie niemożliwego. Nic dziwnego zatem, że chcemy to uczucie utrzymywać jak najdłużej a co za tym idzie spędzać jak najwięcej czasu w towarzystwie tej niezwykłej osoby, która sprawia, że w ten sposób właśnie się czujemy.

Miłość, wakacje i jacht daleko na wodzie

niedrogi czarter jachtówByliśmy ze sobą już dwa lata, ale każdy dzień, każde wspólne przeżycie wydawało się świeże jakby był to pierwszy dzień kiedy się znamy. Pomimo wielu godzin spędzonych razem, nawet w najnudniejszy sposób i jakim można pomyśleć nigdy nie poczuliśmy znużenia. W pewien słoneczny weekend postanowiliśmy wyjechać nad jezioro, wykorzystać idealną pogodę i połączyć jej uroki z naszą wspólną pasją – żeglarstwie. Jako że było to w czasach studenckich i jak łatwo się domyślić nie śmierdzieliśmy groszem wybraliśmy z listy ogłoszeń niedrogi czarter jachtów i ruszyliśmy w trasę. Mimo, że łódź jaką dostaliśmy nie była może najwyższej klasy, wyjazd był niesamowity. Ciężko znaleźć piękniejsze chwile niż obudzić się w ramionach najbliższej nam osoby, na pokładzie kołyszącej wody, w świetle wschodzącego słońca wpadającego przez okno, w akompaniamencie szumu wody i śpiewu ptaków. To był poranek, którego zdecydowanie nie zapomnę do końca swojego życia.

Aby spędzić czas w miły sposób i dobrze go wykorzystać nie trzeba wcale mieć nieograniczonej ilości pieniędzy, które moglibyśmy wydać na rozmaite przyjemności, chociaż nie można również powiedzieć żeby było to wielką przeszkodą. Najważniejsze jest dzielić ten czas z bliska nam osoba, wtedy nieważne jak spędzony stanie się dla nas bezcenny.