Jadę z mamą oglądać nagrobki

nagrobki

Mój ojciec zachorował i mama musiała osobiście się wszystkim zająć. Nie miała do tego głowy, dlatego pomogłam jej, żeby było jej łatwiej. Pojechałyśmy w sobotę z samego rana do Siedlec, ponieważ mama chciała obejrzeć jakie są dostępne nagrobki.

Nagrobki solidnie wykonane

nagrobkiDostała z zakładu pogrzebowego wizytówkę firmy, która oferuje niedrogie granitowe nagrobki z Warszawy i są oni bardzo solidni. Zjadłyśmy śniadanie i od razu ruszyłyśmy w drogę. Pojechałyśmy samochodem, ponieważ jest to kawałek drogi i chciałyśmy wygodnie dojechać na miejscu. Kiedy weszłyśmy na teren zakładu kamieniarskiego to były wystawione różne nagrobki, które miały podane ceny. Niektóre ekskluzywne nagrobki były wykonane z bardzo drogiego kamienia ale zdecydowanie warte były tej ceny. Wszystkie te ekskluzywne nagrobki bardzo mi się podobały ale mama była zainteresowana czym innym. Zauważyłam, że podeszła tam gdzie są nagrobki podwójne i zaczęła się im uważnie przyglądać. Zapytałam czy odpowiadają jej bardziej nagrobki podwójne i potwierdziła. Chciałaby na przyszłość mieć miejsce przy tacie a jest taka możliwość, dlatego zdecyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Poszłyśmy więc do biura, ażeby jeszcze przejrzeć katalogi, w których są wszystkie dostępne nagrobki w tym zakładzie. Wybór był naprawdę ogromny i zauważyłam, że mama nie mogła się zdecydować na żadne nagrobki. Pomogłam jej zatem w wyborze i wybrałyśmy cztery nagrobki podwójne, z których wybierzemy taki, który będzie się mamie najbardziej podobał. Udało się ostatecznie dokonać wyboru i mama od razu wpłaciła zaliczkę.

Nie dziwię się jej, że miała problem z wyborem, ponieważ wszystkie nagrobki były naprawdę bardzo ładne. To był dla nas bardzo ciężki dzień i resztę dnia zdecydowałyśmy się spędzić w zaciszu domowym. Obejrzałyśmy dobry serial.