Jak przebiegła naprawa okien?

renowacja okien

W naszej firmie okno częściowo wypadło z zawiasów. Nie wiem, jak się to stało, ale wszystkich przeraził nagły huk przy przeciągu i okno nie chciało się już potem zamknąć. Wezwano specjalistę, który był atrakcją dnia akurat w pokoju, w którym pracuję. Był to bowiem człowiek młody i bardzo przystojny.

Renowacja okien – przystojny wykonawca

renowacja okienKobiety się za nim oglądały. Ja bardziej byłem ciekaw, jak przebiega naprawa okien. Nie zrobiłem właściwie wiele tego dnia, bo zamiast obsługiwać firmy w Poznaniu, przyglądałem się jak ten amant reperuje nasze okno. Nie wiem, jaką strategię przyjął sobie serwis okien. Powinni jednak chyba przemyśleć, czy taki człowiek powinien u nich pracować. Pewnie po zakończeniu każdego zlecenia ma w kieszeni spodni numer telefonu do kolejnej zachwyconej kobiety. Moje koleżanki tego dnia były wyjątkowo ożywione i udawały, że to regulacja i renowacja okien stanowi przedmiot ich pasji. Każdy i tak wiedział, oczywiście, że jest inaczej. Pan też zdawał sobie z tego sprawę i uśmiechał się raz po raz do którejś z kobiet. Istna parodia to była. Zauważyłem jednak, że panowie z firmy z kolei czuli się jakby pokrzywdzeni. Jakby na ich teren wszedł jakiś nowy kogut. Chyba tak było. Te, które dotąd chętnie flirtowały z kolegami z pracy, teraz przestały ich zauważać, skupiając się na tym macho.

Nie powiem, ale też lekko mnie to zakuło. Po cichu chciałem być taki, jak on. Nigdy bowiem nie miałem powodzenia u płci przeciwnej. Zawsze byłem dla kobiet trochę jak powietrze. Może kiedyś zdobędę się na odwagę i zaproszę jakąś z dziewczyn na randkę.