Jakie elementy ekspozycyjne warto zamówić do biura?

Jeżeli poszukujemy funkcjonalnych artykułów, które pozwolą nam na urozmaicenie wnętrza biura a przy tym będą pełniły rolę estetycznej reklamy, warto zapoznać się z ofertą sklepów i hurtowni oferujących tak zwane systemy wystawiennicze. Wiele z ich elementów składowych cechuje się uniwersalnością i możliwością wykorzystania nawet w małych pomieszczeniach.

Komponenty systemu wystawienniczego

stojak na foldery a4Do najczęściej spotykanych produktów tego rodzaju należą roll-upy, potykacze, lady reklamowe, ścianki promocyjne oraz różnego rodzaju stojaki. Wszystkie z wymienionych można zaprojektować zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, dostosowując ich wygląd do firmowych barw i loga; kwestie te należy uzgodnić z producentem, u którego dokonujemy zamówienia. Przykładowo, stojak na foldery a4 może posiadać półki oznaczone nazwą naszego przedsiębiorstwa lub hasłami reklamowymi – oczywiście jest to w dużej mierze zależne od typu wybranego przez nas artykułu. W przypadku większych elementów, jak lady czy ścianki, zwykle istnieje opcja wykonania projektu przez wytwórcę, po dostarczeniu mu niezbędnych materiałów wyjściowych. Produkty składające się na system wystawienniczy są bardzo zróżnicowane pod względem dostępnych kształtów i rozmiarów. Wspomniany stojak na ulotki może być składany, bądź nie; foldery są na nim eksponowane pionowo lub poziomo – jednym słowem, przez sfinalizowaniem zamówienia należy koniecznie przeanalizować swoje potrzeby i biorąc je pod uwagę dokonać odpowiedniego zakupu.

Artykuły wystawiennicze są bardzo często spotykane zarówno w biurach, jak i podczas większych wydarzeń branżowych. Ich uniwersalność i szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że firmy chętnie się w nie zaopatrują. Jeżeli zadbamy o to, by zaprojektować ich wygląd estetycznie, mogą stanowić ciekawą ozdobę holu czy recepcji.