Jakie ubranko do chrztu wybrać?

Po narodzinach synka byliśmy bardzo zajęci, wręcz nie mieliśmy chwili, aby odpocząć. Jest to jednak bardzo szczęśliwy czas dla nas, ponieważ nie mogliśmy się doczekać przyjścia na świat naszego pierwszego dziecka. Zdecydowaliśmy się go dosyć szybko ochrzcić, więc nadszedł czas na przygotowania do tej uroczystości.

Ubranko do chrztu – ładne i wygodne

ładne ubranka do chrztuChcieliśmy podczas tego ważnego dnia świętować wraz ze swoimi bliskimi. Zaprosiliśmy więc najbliższych członków rodziny oraz przyjaciół. Trochę czasu zajęło nam zdecydowanie o tym, kogo poprosimy o bycie rodzicami chrzestnymi, jednak myślę, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję. Niedługo przed chrzcinami musieliśmy jeszcze zdecydować o tym, w co ubierzemy się na tę okazję. Mąż oczywiście nie miał żadnego problemu – garnitur nadaje się doskonale na wszelkie uroczystości. Ja w sumie też dosyć szybko znalazłam odpowiednią sukienkę. Nadszedł jeszcze czas na ubranie naszego malucha. Przejrzeliśmy ładne ubranka do chrztu i wybraliśmy takie, które nam się najbardziej podobało. Wybraliśmy niezwykle uroczy komplet, jednak to nie estetyka była dla nas tutaj najważniejsza. Najbardziej zależało nam bowiem na tym, żeby ubranie to było maksymalnie wygodne. W końcu maluch może na najmniejszy dyskomfort zareagować płaczem, a tego chcielibyśmy uniknąć podczas uroczystości.

Ubranka tworzone specjalnie z myślą o chrzcinach wyglądają przeuroczo. Przez to nieco trudno było się nam zdecydować na to, który komplet kupić. Ostatecznie wybraliśmy jeden z nich, wykonany z naturalnych materiałów, ponieważ takie są najbardziej przyjazne dla skóry dziecka. Staraliśmy się również dopasować to ubranie do pogody, jaka miała być tego dnia, żeby maluchowi nie było ani za gorąco, ani za zimno. Myślę, że się nam to na szczęście udało.