Kompletne wyposażenie myjni bezdotykowych

 

Korzystanie z myjni samochodowych stało się praktycznie normą. Ma to wiele zalet, przede wszystkim oszczędność czasu na własnoręczne mycie auta i dokładne czyszczenie karoserii oraz podwozia. W myjniach bezdotykowych liczy się wydajność i precyzja. Dlatego nowoczesne i kompleksowe wyposażenie pomaga właścicielowi myjni generować większe przychody. 

Podstawowe elementy występujące w myjniach samochodowych

wyposażenie myjni bezdotykowychKażda myjnia w otwartym terenie potrzebuje zadaszenia. Idealnie, by posiadała przezroczysty dach, który przepuszcza promienie słoneczne. Nowoczesne wyposażenie myjni bezdotykowych bazuje na innowacyjnych dystrybutorach piany, płynu myjącego i wody do spłukiwania. Warto zainwestować w profesjonalny dystrybutor o wielu funkcjach. W myjni bezdotykowej liczy się czas i duży wybór programów. Klienci chcą sprawnie wymyć auto oraz mieć do dyspozycji różne warianty czyszczenia. Sprawne mycie pomaga szybko uporać się z zabrudzoną karoserią i elementami podwozia. W automacie powinien znajdować się czytnik kart, gdyż to przyspiesza obsługę i jest wygodne dla korzystających. Przy myjni bezdotykowej funkcjonalne wyposażenie pomaga generować wyższe zyski. Przydatne programy zachęcają do skorzystania z kompleksowej obsługi i pełnego mycia z woskowaniem i nabłyszczaniem karoserii. Przydatne są też ociekacze na wycieraczki i dywaniki, które klienci wyjmują podczas mycia auta. Automat do rozmieniania pieniędzy na drobne też jest przydatny, lecz jeśli skorzystamy z płatności kartą, nie będzie konieczny.

W myjniach bezdotykowych wyposażenie służy komfortowi klientów i do generowania wyższych zysków. Dystrybutor o nowoczesnych, wydajnych funkcjach pomaga szybko i sprawnie wymyć auto oraz nabłyszczyć karoserię. Przydatne są wielofunkcyjne automaty na monety i karty płatnicze. Wszystko, by klienci częściej wracali.