Kuchenne tapety, które można myć

Zawsze uczyłam się wszystkiego od mojej babci. Była bardzo nowoczesną kobietą i znała się na wszelkich nowościach i nowoczesnych technologiach. Miała nawet telefon komórkowy, który obsługiwał wszystkie nowe funkcje. Potrafiła sobie nawet zrobić selfie. W domu również dbała o wszystko i wiedziała jak idealnie zagospodarować przestrzeń domową, żeby dom wyglądał elegancko

Zmywalna tapeta idealna w kuchni

kuchenne tapety zmywalneMoja babcia zawsze preferowała kuchenne tapety zmywalne, zamiast jakichś płytek, czy innych dodatków. Uważała, że  z tapetami jest o wiele wygodniej, bo przede wszystkim ich montaż jest łatwiejszy. Tapetę zawsze można zerwać po jakimś czasie. A płytki jak już położymy, i coś nie wyjdzie, to będziemy tak musieli z nimi wytrzymywać kilka lat, aż komuś zechce się je skuć. Babci tapety w kuchni bardzo mi się podobały, choć muszę przyznać, że ciężko było mi się połapać w jej wzorach, bo co jakiś czas znajdywało się na ścianach już coś innego. Babci ściany były idealne i cieszyło nas to, że jak coś nachlapiemy, to wszystko można później zmyć. Tapety zmywalne to naprawdę wielkie udogodnienie. Przede wszystkim, w prosty sposób się je montuje, może to zrobić każdy człowiek, bez większego problemu. Nie jest to żaden problem i babcia daje sobie radę sama. Czasami pomagam jej to zrobić, żeby nie musiała się męczyć, ale nie jest to dla niej i tak nic wielkiego. Potrafi w godzinę oblepić całą kuchnię i nie pozostawić po tym żadnego śladu. Cieszę się, że mam taką babcię, bo dzięki niej sama mam inspirację do tworzenia.

Dzięki mojej babci, sama w swojej kuchni zakładam sobie tapety zmywalne. Jest mi z nimi wygodnie i mogłam sobie wybierać wzór taki jaki chciałam. Bardzo mi się podoba takie rozwiązanie z tapetami, bo w salonie mam  jaśniejsze kolory, a w pokoju ciemniejsze i to w prosty sposób montażu.