Kupiłem sobie odkurzacz ręczny na akumulator

Wszyscy mi ostatnio tak zachwalali użyteczność tych ręcznych odkurzaczy, które działają na akumulator. Postanowiłem sam to sprawdzić i kupić sobie taki odkurzacz. Wiedziałem, że kosztują one sporo więcej od zwykłych odkurzaczy, dlatego z dużą rezerwą podszedłem do tego zakupu. Kupiłem sprzęt w średniej cenie, ale zapewniono mnie, że bardzo dobry jakościowo.

Odkurzanie to teraz prawdziwa przyjemność

odkurzacz ręczny akumulatorowyMam takie urządzenie sprzątające już od dwóch miesięcy i muszę przyznać, że to całkowicie zmieniło moje podejście do kwestii sprzątania w domu. Odkurzanie stało się teraz dla mnie prawdziwą przyjemnością. Wcześniej robiłem to naprawdę sporadycznie, ale teraz sięgam po odkurzacz z przyjemnością. Jakie są plusy, kiedy używa się odkurzacz ręczny akumulatorowy? Nie ma problemów z ciągniętym za nogami kablem – to jest wygoda, która zachwyciła mnie najbardziej. Odkurzacz jest naprawdę praktyczny i można go używać zarówno w domu jak i na zewnątrz. Odkurzacz wymaga jedynie kilku godzin ładowania, ale to żaden problem bo i tak podłączam go do stacji dokującej. Stacje dokupuje się do odkurzacza, ale warto to zrobić, ponieważ nawet ładnie to wygląda. To jest bardzo praktyczne rozwiązanie, bo nie trzeba się martwić przechowywaniem odkurzacza. W specjalnie przymocowanym do ściany uchwycie odkurzacz wygląda naprawdę elegancko i schludnie. Za ten ogromny komfort zapłaciłem naprawdę bardzo rozsądne pieniądze.

Jeśli na początku byłem sceptykiem względem pomysłu z przenośnym odkurzaczem tak teraz nie wyobrażam sobie już używania klasycznego odkurzacza. Nie ma kabla, więc można się z nim poruszać całkowicie swobodnie. Mogę rozłożyć go na mniejsze części i zrobić sobie z niego na przykład odkurzacz samochodowy. No naprawdę jest to super sprawa dla każdego, kto chce się polubić z odkurzaniem.