Kurtyny w magazynie

Posiadając magazyn zazwyczaj ludzie nie chcą, aby pomiędzy pomieszczeniami były drzwi z klamką, ponieważ jest to bardzo niewygodne podczas przenoszenia różnych rzeczy, szczególnie kiedy są to ciężkie rzeczy. Magazyny zwykłe czy chłodnie powinny być funkcjonalne. 

Zalety kurtyn paskowych 

kurtyny paskoweW magazynach czy chłodniach często pomiędzy pomieszczeniami zamiast drzwi są kurtyny. Są one wykonane z grubej folii. Bardzo popularne w takich miejscach są kurtyny paskowe. Są one mocowane w miejscu drzwi na całej szerokości. Kurtyny paskowe są bardzo funkcjonalne. Pracownicy magazynów przechodzą przez drzwi z bardzo ciężkim elementem nie muszą zatrzymywać się by otworzyć drzwi. Przede wszystkim kurtyny sprawiają, że pracownicy oszczędzają czas. Przez kurtyny można przejść nie odsłaniając ich, spowodowane to jest tym, że są one w formie wiszących pasków. Zaoszczędzony czas każdy pracownik może spożytkować w ciekawszy sposób. Kurtyny montowane w chłodniach utrzymują odpowiednią temperaturę. Również nie przepuszczają ciepła do magazynu. Dlatego coraz częściej są one widoczne w takiego typu miejscach. Kurtyny paskowe są wykonane z folii PCV, która zatrzymuje temperaturę, a także chroni przed hałasem. Tworzy barierę ochronną przed głośnym dźwiękiem. Folia PCV to folia bardzo dobrej jakości, która nie ulega zniszczeniom mechanicznym. Mogę być one różnokolorowe. Dlatego istnieje wybór co do koloru, ale również co do szerokości kurtyny. 

Ogólnie kurtyny są bardzo przydatne. Pełnią wiele ważnych funkcji, nawet pod względem bezpieczeństwa chroniąc przed hałasem. Można je kupić w sklepach wielobranżowych i samemu zamontować. Można również zamówić je przez internet podając rozmiar kurtyny i kolor. Kurtyna może być również różnej grubości, Im grubsza tym bardziej szczelna.