Łatwe w obsłudze drony od DJI

 

Sprzęt pokazowy musiał być nie tylko bardzo zaawansowany, by przyciągnąć grono widzów, ale również na tyle odporny, by przetrzymać dość trudne warunki, na jakie był wystawiany. Podczas pokazów akrobatycznych, rozbicia dronów nie były niczym nowym, nawet u zaprawionych operatorów, dlatego maszyny pokazowe wybieraliśmy właśnie pod kątem niezawodności.

Wyczynowe drony od DJI

drony dji szczecinOczywiście, nie wszystkie drony nadawały się do popisów akrobatycznych czy wyścigów. Tanie i ogólnodostępne modele ze sklepów zabawkowych były stanowczo za słabe na takie imprezy i mimo iż czasem wyglądały imponująco, była to ich jedyna zasada. Profesjonalne drony pokazowe miały o wiele większe parametry i zdecydowanie większą odporność, a spośród wszystkich producentów, najczęściej wybieranymi maszynami pokazowymi były drony DJI Szczecin był miastem w którym pokazy i konkurencje z udziałem dronów były dość często organizowane. Na takich pokazach, maszyny DJI, zwłaszcza z popularnych serii Spark czy Mavic, były widywane dość często, choć niektóre drony w niczym nie przypominały oryginału. Drony od DJI miały ogromne możliwości personalizacji, i wielu operatorów, zarówno nowych jak i weteranów, korzystało z tej opcji, zmieniając swoje maszyny nie do poznania. Czasem mógł to być zwykły tuning podzespołów, który poprawiał i tak już imponujące osiągi dronów z większości serii od DJI.

Innym razem była to całkowita zmiana wyglądu do tego stopnia, iż dron nie przypominał pierwowzoru niemal w niczym, choć dalej zachowywał świetne osiągi i sterowność. Drony te były również bardzo proste w obsłudze i wytrzymałe, więc ogromna część początkujących operatorów zaczynała właśnie na nich. Ich prostota i wytrzymałość zyskały sobie jednak wielu zwolenników, niezmiennie używających jednej serii od lat.