Leczenie i profilaktyka najczęstszych wad postawy u dzieci

 

Ostatnio na polskim rynku pojawiły się nowe buciki dla dzieci. O prawidłowy rozwój stóp dziecka należy dbać już od samego początku. Wbrew pozorom pierwsze buty mają ogromny wpływ na to, jak będą się rozwijać stópki w późniejszych latach.

Wybór pierwszych bucików dla swojego dziecka

pierwsze bucikiMemo to buty, które zostały stworzone właśnie z myślą o tym – by stopy dzieci rozwijały się zdrowo. U dzieci bardzo często występuje problem płaskostopia, który później wymaga korygowania na specjalnych zajęciach pozaszkolnych. Jak wiadomo, lepiej zapobiegać niż leczyć i od razu postawić na dobre obuwie dla swojego malucha. Styl bucików dla dzieci Memo jest jak najbardziej klasyczny. Są to buciki, które zostały wykonane tylko z naturalnych materiałów i to takich, które są oczywiście bezpieczne dla skóry stóp dziecka. Takie pierwsze buciki zapewniają unikatową funkcję diagnostyczną. Polega ona na systemie monitoringu w podeszwie Memo. Buciki zostały zaprojektowane przez specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak sprawić, by buty dziecka było odpowiednio dopasowane i wygodne. Wybór pierwszych bucików jest bardzo trudny, bo przecież dziecko nie powie nam jeszcze, czy buty są za ciasne czy też może za duże. Konstrukcja i technologia montażu tych bucików była wypracowywana przez długie lata przez najlepszych fachowców z tej dziedziny. Teraz Memo może pochwalić się uznaniem specjalistów z tego zakresu.

Okazuje się, że buciki Memo to idealna profilaktyka najczęstszych wad postawy występujących u dzieci. Dodatkowo buty Memo stosowane są również w leczeniu tych wad. Jak widać, spełniają one funkcje nie tylko profilaktyczne, ale też lecznicze. W butach Memo dziecko będzie czuć się doskonale. Nie będzie czuło żadnego dyskomfortu, a stopa będzie mogła prawidłowo się rozwijać. Warto zainwestować w takie obuwie.