Leczenie zębów bez bólu

Mój mąż od kiedy tylko go poznałam unikał chodzenia do lekarzy. Jakoś panicznie bał się nawet pójść do lekarza pierwszego kontaktu po antybiotyk gdy miał anginę. dla mnie było to niepojęte jak dorosły mężczyzna może się tak zachowywać.

Wizyta u najlepszego dentysty w mieście

Dentysta RzeszówJa staram się dbać o zdrowie dlatego chodzę regularnie do lekarzy i tak samo do dentysty. Chodzę zawsze raz na pół roku na kontrolę dentystyczną. Ostatnio widziałam, że męża coś boli. Jednak nie chciał się przyznać co mu jest. Dopiero wtedy gdy ból był już nie do wytrzymania powiedział mi, że boli go ząb i że chce iść do dentysty. Najlepszy dentysta Rzeszów to jest moim zdaniem ten, do którego ja chodzę od lat. Także zadzwoniłam tam i powiedziałam jaka jest sytuacja. I mimo tego, że wiem, że czeka się tam na wizytę sporo czasu to dentysta powiedział, że skoro męża tak boli to może przyjść jeszcze tego samego dnia po ostatnim pacjencie. Stwierdziłam, że pójdę razem z nim żeby dodać mu otuchy. W gabinecie okazało się, ze zęba nie trzeba będzie wyrywać. Także była to bardzo dobra wiadomość. Mąż podczas tego gdy dentysta zajmował się jego zębem dostał znieczulenie także nie odczuwał żadnego dyskomfortu. widziałam, że strach przed wizytą u stomatologa minął u niego. Zapisał się od razu na następną wizytę i powiedział mi, ze będzie chodził tam długo aż będzie miał wszystkie wyleczone zęby. Bardzo mnie to cieszy. Wiem, że dużo zależy od dentysty i tego jakie ma podejście. 

A ten moim zdaniem jest świetny. Zresztą teraz to nie jest tylko moja opinia a także mojego męża. Jestem z niego nawet dumna, że w końcu dał się przekonać i zaczął o siebie bardziej dbać. Bo jednak zdrowe zęby są bardzo ważne. Mąż teraz namawia nawet swoich kolegów do tego by odwiedzili dentystę.