Licealna znajomość okazała się kosmetyczką

mikrodermabrazja

Ze swoją koleżanką z liceum nie widziałam się chyba z dziesięć lat. Co prawda miałyśmy siebie w znajomych na portalach społecznościowych, ale jednak tak naprawdę nie wiedziałam co u niej i jak jej się ułożyło życie.

Znajoma kosmetyczka wykonuje najlepsze zabiegi

mikrodermabrazjaW sumie nie widziałam jej od cz19asu gdy wyprowadziłam się ze szczecina. Wiedziałam natomiast, że koleżanka ma salon kosmetyczny od jakiegoś czasu. W sumie nie spodziewałam się tego. Pamiętam, że zaraz po maturze planowała zdawać na stosunki międzynarodowe. No możliwe, że zmieniła plany. Wkrótce miałam odbyć podróż służbową właśnie do szczecina i umówiłam się na spotkanie z koleżanką. Nie mogłam się wprost doczekać by dowiedzieć się co u niej. Byłam ciekawa czy wyszła za mąż i czy ma dzieci. Na spotkanie przyszła punktualnie. Umówiłyśmy się w jednej kawiarni. opowiadała o tym, że kosmetyczka najlepsza w mieście to właśnie ona. Miała iść na studia jednak zaszła w ciążę i po urodzeniu dziecka poszła do pracy właśnie jako kosmetyczka. Stwierdziła, że jest bardzo zadowolona, że tak właśnie się stało. Cały czas wprowadza jakieś nowinki do swojego salonu kosmetycznego. Uważa, że mikrodermabrazja to zabieg dla mnie i koniecznie jak wrócę do domu to mam się do kogoś zgłosić i go wykonać. Kiedyś mezoterapia była moim jedynym zabiegiem jaki wykonywałam na twarz, ale po tym jak zachwalała inne zabiegi stwierdziłam, że spróbuje. U koleżanki w salonie była też depilacja laserowa co bardzo mnie zdziwiło bo myślałam, że tylko w bardzo dużych salonach mają taką usługę.

Koleżanka ma teraz praktycznie dziesięcioletniego syna. Pokazywała mi jego zdjęcia i mogę śmiało powiedzieć, że jest bardzo podobny do mamy. koleżanka wyszła także za mąż i to jak się okazuje za chłopaka, którego bardzo dobrze znam. Stwierdziłyśmy, że musimy się niedługo spotkać.

Mikrodermabrazja w szczecinie – www.ikeszczecin.pl