Markowy zegarek od dziewczyny

Martę poznałem w pracy. Kiedy przyjmowali do nas nowych pracowników do działu handlowego, to ona była jedną z osób, które otrzymały tę pracę. Marta od razu mi zaimponowała, bo była wesołą i pewną siebie kobietą. Zaczęliśmy się spotykać i dogadywaliśmy się znakomicie.

Otrzymanie zegarka na pierwszą rocznicę znajomości

zegarki maurice lacroixZ Martą byłem już prawie rok i był to dla mnie miły okres. Od kolegi z pracy dowiedziałem się, że Marta szykowała dla mnie jakiś prezent z okazji rocznicy znajomości. Nie miałem pojęcia co chciała mi kupić a chciałem się tego koniecznie dowiedzieć. Tego dnia jak wracaliśmy z pracy, to weszliśmy do sklepu, gdzie były dostępne zegarki Maurice Lacroix i Marta zapytała, czy podobają mi się one. Wiadome było, że tak, bo marzyłem o takim zegarku o czym na początku znajomości powiedziałem Marcie. Wtedy właśnie dotarło do mnie, że ona chce mi taki zegarek kupić z okazji naszej rocznicy. Byłem zachwycony i od razu wskazałem jej zegarek, który najbardziej mi się spodobał. Zegarek tej marki był dobrej jakości i w ofercie było mnóstwo różnych modeli. Ja jednak zdecydowałem się na zegarek na bransolecie, który pasowałby mi do wszystkiego. Marta dokładnie przyjrzała się temu zegarkowi i jak wyszliśmy ze sklepu, to wspomniała, że mam doskonały gust. Już wiedziałem, że dostanę od niej w prezencie ten zegarek. Ja również musiałem coś jej kupić i postanowiłem zainwestować w złoty naszyjnik, który znalazłem w swoim ulubionym sklepie jubilerskim.

Marta podarowała mi ten zegarek a ja nie potrafiłem ukryć zadowolenia. Nie zorientowała się, że domyśliłem się co dla mnie przygotowała w prezencie. Wisiorek, który jej podarowałem jej się spodobał i nosiła go przez cały czas. Na kolejną rocznicę dostanie ode mnie pierścionek zaręczynowy.