Medycyna pracy ma się rozwinąć

medycyna pracy łódź

Jak właśnie ogłoszono na specjalnie w tym celu zorganizowanej przez Urząd Miasta Łodzi, konferencji prasowej, już na początku przyszłego roku ma rozpocząć się budowa jednego z najnowocześniejszych i wyposażonych w najlepszy sprzęt medyczny prywatnego ośrodka zdrowia.

Medycyna pracy ciągle się rozwija, dlatego z zainteresowaniem czekam, co się teraz zmieni

medycyna pracy łódźZ informacji udzielonych w trakcie konferencji wynika, iż nieznany póki co inwestor postanowił o wybudowaniu ośrodka, jednakże przez ponad dwa lata zastanawiał się w którym z Polskich miast to zrobić. Jak przyznali włodarze miasta, spotkań i rozmów było dużo, na szczęście zakończyły się one pomyślnym wynikiem dla Łodzi. ,,Bardzo zależało nam na tym aby ośrodek ten powstał właśnie w Łodzi. To wielka inwestycja oraz wspaniałe przedsięwzięcie. O udział w tym przedsięwzięciu walczyło kilka największych polskich miast więc tym bardziej uważamy to za duży sukces.” – przyznaje jeden z przedstawicieli Urzędu Miasta. Medycyna pracy Łódź ma się rozwijać. Jak zostało przekazane w trakcie konferencji, ośrodek ten będzie nie tylko wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt ale będzie jedynym ośrodkiem w Polsce, w którym będą specjaliści ze wszystkich możliwych dziedzin między innymi ginekolodzy i położnicy, okuliści, endokrynolodzy, stomatolodzy oraz kardiolodzy. Będzie także specjalny oddział dziecięcy.

Ponadto planowane jest także otworzenie prywatnej szkoły rodzenia oraz apteki w której chorzy korzystający z usług ośrodka zagwarantowane będą mieli specjalne zniżki.