Mocna ładowarka firmy Merlo

Wykorzystanie profesjonalnego sprzętu w dużych zakładach pracy, na halach produkcyjnych, magazynowych, czy nawet w rolnictwie, jest bardzo popularne. Są to maszyny specjalnie dostosowane do ciężkiej pracy z dużymi ciężarami. 

Co potrafią ładowarki teleskopowe? 

włoska ładowarka teleskopowa merloW firmach trzeba rozładować dostawę palet, przewieźć materiały z magazynu do hali produkcyjnej, czy ułożyć gotowe produkty na wysokich regałach. Do wykonania tych zadań świetnie się sprawdzi włoska ładowarka teleskopowa Merlo. Duża moc silnika i specjalna konstrukcja gwarantuje, że maszyna poradzi sobie w najcięższych warunkach. Może się poruszać maksymalnie z prędkością czterdziestu kilometrów na godzinę po asfalcie, trawie, czy kamieniach. Ładowarka posiada teleskopowe ramię wysięgnika, które może być zakończone łyżką, widłami, czy specjalnym chwytakiem, które umożliwiają nabieranie różnych produktów. Praca z dużym obciążeniem jest dość niebezpieczna, więc sprzęt firmy Merlo został wyposażony w system automatycznej stabilizacji, a niektóre modele posiadają specjalne, boczne nóżki, które pozwalają bezpieczne pracować na pochyłej powierzchni. Włoska firma Merlo jest znana na rynku z dobrych jakościowo maszyn, które są niezawodne i bardzo rzadko ulegają jakimkolwiek awariom. Producent udziela aż kilkuletniej gwarancji na maszynę, więc nie musimy się martwić o jakiekolwiek naprawy. Sprzęt Merlo możemy kupić nowy u dystrybutorów, lub używany od różnego rodzaju pośredników. Najtaniej kupimy maszyny od osób prywatnych. 

Profesjonalne maszyny rolnicze i budowlane nie są tanie, dlatego ich zakup jest sporą inwestycją. Niektóre firmy umożliwiają wynajęcie ładowarek, koparek, dźwigów, czy ciągników firmy Merlo. Jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie dla osób, które chcą raz na czas korzystać z maszyny.