Modne dodatki do domu z winylu

Lubimy otaczać się pięknymi i oryginalnymi rzeczami. Dlatego też chętnie kupujemy wyroby rękodzieła, które często są mocno spersonalizowane i niebanalne. Minęły czasy gdzie w sklepie był jeden rodzaj mebli i dodatków, który później można było spotkać w każdym domu. Całe szczęście.

Jak wykorzystać płytę winylową?

zegar z płyty winylowejCoraz częściej stawiamy w dekorowaniu naszych domów na dosyć z pozoru dziwne połączenia. A to z tego względu, że z jednej strony, chcemy aby nasze mieszkania były piękne i oryginalne, a z drugiej strony chcemy w nich dobrze się czuć. Jednym z fajniejszych odkryć ostatniego czasu jest wykorzystanie płyty winylowej do produkcji rzeczy codziennego użytku. Jeśli dobrze sprawdzimy co jest w ofercie sklepów dostarczających wyroby rękodzielnicze, możemy natrafić na przykład na zegar z płyty winylowej. Uspokajając tą część z nas, którzy płyt po prostu słuchają a nie zdobią nimi swoje domu i mieszkania, trzeba zaznaczyć, że tego typu rzeczy są wykonywane z materiałów służących do produkcji winylu a nie samych w sobie płyt z nagraniami. Chodzi o pomysł wykorzystania formy oraz sposób jej prezencji. Dlatego też, płyty winylowe często zawieszamy na ścianach tak jak gwiazdy muzyki – służą nam one jako pewnego rodzaju obraz, wypełniający i zdobiący naszą ścianę. Motyw płyty pojawia się również jako tapeta, obraz czy po prostu wystawka, chociaż są i tacy, którzy idą o krok dalej, wykorzystując ją jako podstawka, talerz czy patera. Bez względu na to gdzie się znajdzie i jak odbiorą to nasi goście najważniejsze jest nasze dobre samopoczucie.

Jeśli zastanawiasz się czy płyta winylowa, będzie pasowała do twojego wystroju mieszkania, sprawdź oferty sklepów internetowych, naprawdę można spotkać tam różne ciekawe wyroby. Nie musi to być od razu talerz, ale mimo iż uważa się, że szczęśliwi czasu nie liczą, zegar w domu na pewno się przyda.