Modne ubrania ciążowe

Niedawno urodziłam swoje drugie dziecko, córeczkę. Przy synku miałam mniejszy brzuszek przez co od początku do końca ciąży część ubrań pasowała na mnie idealnie. Wygodnie mi było w sukienkach, spodniach, spódnicach. Tak samo buty mogłam nosić każde. Jednak z córką było już zupełnie inaczej.

Dlaczego najbardziej polubiłam spódnice ciążowe

modna spódnica ciążowa W drugiej ciąży moim ulubionym ubraniem była spódnica. Modna spódnica ciążowa pasuje do każdej stylizacji w ciąży. Moda ciążowa jest teraz tak ciekawa, jest tyle wzorów i fasonów spódnic ciążowych, że można bez problemu dobrać coś pasującego do swojej sylwetki jak i do swojego stylu.  Modne spódnice można założyć na co dzień podczas spaceru relaksującego, zakupów. Znajdziemy także spódnice w formie casual pasującej do kobiety pracującej w biurze, czy takiej co na co dzień ma w pracy kontakt z klientem, dla której wygoda w ciąży jest istotna, ale jako przedstawicielka danej firmy musi wyglądać elegancko. Z pewnością znajdziemy spódnice ciążowe sportowe, pasujące do  trampek, luźniejszych bluzek, ten styl uważam za najwygodniejszy i idealnie sprawdzający się nie tylko w ciągu dnia, ale także na leniwe wieczory czy popołudnia. Do bardziej eleganckiego stylu, czy jeśli na dworze jest chłodniej można w wielu sklepach znaleźć rajstopy ciążowe, które mają specjalnie wyprofilowany przód, tak aby nie uciskał brzuszka ciężarnej kobiety. Rajstopy takie można znaleźć w wielu kolorach, tak samo jak zwykłe.

Z pewnością ubrania ciążowe dla kobiet są bardzo wygodne i część z kobiet, m.in. ja także, nosi je od wczesnych tygodni ciąży. Dzięki dużemu wyborowi każda z nas jest w stanie znaleźć coś pasującego do siebie. Jedne z wygodniejszych i najbardziej kobiecych ubrań jakie możemy znaleźć są spódnice ciążowe, które każda z ciężarnych powinna mieć w swojej szafie.