Montaż reklam i szyldów

reklama

Wizytówkami zajmują się drukarnie. Kraków przeżywa w tym temacie spore oblężenie. Poligrafia to także wizytówki, teczki, papier z logo firmy. Wizytówka może być spersonalizowana już do tego stopnia, że drukuje się ją w tysiącach, przy czym każda osoba ma swoją konkretną, ze swoim prywatnym numerem telefonu czy adresem firmy.

Reklama zewnętrzna – czyli co?

reklamaWielu pracowników jeździ samochodami z marką wyklejoną foliami. Taki rodzaj reklamy tzw. oklejanie samochodów zalicza się do reklamy zewnętrznej. Auta promują firmę, mają na sobie znak rozpoznawczy czy adres placówki. Wszystko po to, aby zachęcić potencjalnych klientów do kontaktu czy skorzystania z usługi, a jest ich na rynku na prawdę sporo, począwszy od usług obejmujących sprzątanie biurowców do wielkich korporacji czy banków. Często też można spotkać samochody z głośnikami promujące aktualne promocje, najczęściej z gazetki promocyjnej lub też nadchodzące wydarzenia. Jednak reklama zewnętrzna to nie tylko oklejanie samochodów. To również szyldy reklamowe coraz wymyślniej sytuowane w różnych miejscach miast. Nocą można minąć szyldy podświetlane, dzięki którym po zmroku miejsca nimi oznaczone stają się również wizytówką miasta. Handlowcy pracujący w miejscach typu agencje reklamowe czy studia reklamy użytkowej często koczują na przydrożnych sklepach proponując reklamę zewnętrzną typu szyldy podświetlane bo jest to dobra opcja promująca dane miejsce. Montaż takich szyldów zajmuje około czterech dni, aczkolwiek jest to uzależnione również od pogody. W większości przypadków wystarczy drabina, jednak zdarzają się przypadki, gdzie potrzebny jest podnośnik. Wtedy cena całej reklamy znacznie wzrasta z powodów kosztów wynajmu sprzętu specjalistycznego.

Często jest też potrzebna osoba, która taki sprzęt potrafi obsłużyć czy ma licencję, dlatego często małe sklepiki i prywaciarze nie mogą sobie pozwolić na reklamę zewnętrzną jeśli ich firma usytuowana jest gdzieś wysoko lub miejscu słabo dostępnym. Do montażu są potrzebne nie więcej niż dwie osoby, warto gdyby były to osoby silne, nie mające problemu z koordynacją ruchową.

Więcej o reklamach można znaleźć na: Freevendo.pl