Musimy się przeprowadzić czyli tanie działki rekreacyjne na sprzedaż

działki rekreacyjne na sprzedaż

Ciężko mi to powiedzieć, ale musimy opuścić Bydgoszcz. Moja ukochana żona, w końcu dostała bardzo atrakcyjną ofertę pracy, niestety bardzo daleko stąd. Przyznam wam się szczerze, że jestem totalnie rozklejony.

Wystawiamy działki rekreacyjne na sprzedaż w Bydgoszczy

działki rekreacyjne na sprzedaż Od zawsze przecież Bydgoszcz była naszym miastem, tutaj mamy wszystkie nasze wspomnienia, a teraz taka zmiana. I tyle jeszcze do załatwienia. Wiem, że jesteśmy jeszcze z Martą młodzi, ale troszkę tego dobytku nam się uzbierało. Przede wszystkim musimy wystawić tanie działki rekreacyjne na sprzedaż bydgoszcz, mam nadzieję, że znajdzie się na nie jakiś kupiec. Następna sprawa, to wystawienie mieszkania na sprzedaż i tutaj chyba najbardziej serce mi się kraje. Pamiętacie, jak to było z naszą kawalerką, najpierw tylko ja ją wynajmowałem, Marta miała swoje tanie mieszkanie, z czasem siedzieliśmy już tylko u mnie i po dwóch latach zdecydowaliśmy się ją kupić. Tutaj się tak naprawdę zakochaliśmy, jedliśmy nasze wspaniałe śniadania i kolacje, tutaj się pierwszy raz pokłóciliśmy, tutaj się godziliśmy, a najważniejsze, że w tym mieszkaniu się jej oświadczyłem, przeniosłem ją przez próg, kiedy wzięliśmy ślub. A teraz interesuje nas zakładka sprzedaż mieszkań… To straszne, sprzedawać tak komuś swoje wspomnienia, ale niestety nie możemy postąpić inaczej. Musimy mieć pieniądze na nowe mieszkanie, a przy pomocy biura nieruchomości, wydaje mi się, że uda się nam je naprawdę korzystnie sprzedać. Jest jeszcze jeden powód, dla którego rezygnujemy z kawalerki… Marta jest w ciąży!!

Nawet nie wiecie, jak bardzo z tego powodu jestem szczęśliwy, za każdym razem, kiedy o tym pomyślę, mam łzy w oczach. Myślę, że będę miał je również wtedy, kiedy będę zostawiał za sobą Bydgoszcz i podążał w stronę zupełnie nowego życia, na szczęście jest przy mnie Martusia.