Narzeczony a inspektor powłok malarskich

inspektor powłok malarskich

Narzeczony ma urodziny. Jak się okazało w pracy jest taka tradycja, że każdy przynosi ciasto. Narzeczony pracuje w firmie niecały rok i każdy tak robi więc on nie chce być gorszy. Uwielbia krówkę, którą przyrządzam i poprosił, żebym zrobiła dwie blaszki.

Czym zajmuje się inspektor powłok malarskich?

inspektor powłok malarskichNarzeczony pracuje w firmie, która zajmuje się przygotowywaniem konstrukcji. Narzeczony jest odpowiedzialny za zabezpieczenia konstrukcji stalowych przeciw ogniu a także korozji. Korozja to główny czynnik przez który konstrukcje stalowe ulegają zniszczeniu. Malowanie antykorozyjne musi odbywać się przez doświadczonych pracowników którzy wiedzą jak należy nakładać poszczególne farby. Malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych jest w dzisiejszych czasach standardem. Klienci oczekują że każda konstrukcja stalowa będzie zabezpieczona w prawidłowy sposób. Narzeczony jest bardzo zadowolony ze swojej pracy. Współpracuję z osobami w swoim wieku. Każdy jest pozytywnie nastawiony i często organizują sobie wspólne imprezy. Zazwyczaj my narzeczone, dziewczyny lub żony też jesteśmy na takich spotkaniach. Dzięki temu miałam możliwość żeby zobaczyć z jakimi ludźmi pracuje mój narzeczony. Artur wspominał mi też o inspekcji technicznej. Inspekcja techniczna powłok malarskich to zupełnie inny dział. Mają z nimi do czynienia rzadko. Zazwyczaj wtedy kiedy konstrukcja stalowa zostanie źle wykonana lub źle pomalowana. Wówczas polecany inspektor powłok malarskich cofa dany element do poprawy.

Koledzy narzeczonego nie lubią takich sytuacji ponieważ wówczas robi się przestój i nowe elementy nie są wydawane do malowanie. Starają się robić jak najmniej błędów żeby taki sytuacje nie zdarzały się często. Przestój trzeba nadrobić i wówczas wszyscy muszą zostać po godzinach żeby wykonać wszystkie zlecenia.