Nasze czapraki i akcesoria jeździeckie

czaprak

Najpiękniejszy sklep na świecie, to właśnie nasz. Uwielbiam tu sprzedawać, bo konie to moja pasja już odkąd byłam mała, a właśnie sprzedajemy akcesoria jeździeckie, czyli całe wyposażenie szanującego się koniarza. Zawsze staramy się dogodzić klientom.

Sprzedaję ozdobne czapraki

czaprakMożemy nawet uszyć coś własnoręcznie, kiedy potrzebny jest jakieś ozdobne, rekomendowane przez wielu eskadron czapraki z jakimś napisem, którego ze zwykłego sklepu się nie dostanie. Trzeba kombinować wtedy, bo ludzie niekiedy mają takie oryginalne prośby co do akcesorium. Ja osobiście uważam, że mamy najpiękniejsze bryczesy damskie, bo sama się nie mogę na nie napatrzeć. Często przymierzam sobie takie i wyobrażam sobie, jakby to było, gdybym ja mogła jeździć konno. No ale niestety, od czasu mojego wielkiego upadku, mój kręgosłup się już do jazdy nie nadaje. Dlatego, chociaż w ten sposób czuję się blisko mojej pasji, mimo, że nie mogę wykonywać jej na żywo. Trochę ubolewam, ale jakoś się już przyzwyczaiłam. Czasami, jak wchodzą takie młode dziewczyny po ochraniacze dla konia, takie radosne i zadowolone, to bywa mi trochę przykro. Kiedyś to ja byłam taką młodą dziewczyną i sama wybierałam takie dodatki, a teraz pozostało mi je tylko sprzedawać, no ale co zrobić. Czasu nie cofnę, ale najważniejsze jest to, że nadal mogę chodzić, i mój kręgosłup jakoś to przeżył. Może kiedyś przejdę jakąś rehabilitację, która pozwoli mi na podjęcie dalszej jazdy. Zobaczymy. No a póki co, to sobie układam elegancko czapraki, robię co tydzień nową wystawę, i jestem spełniona w pewnym sensie. Lubię robić wystawy, bo zawsze dotyczą czegoś innego.

Dodaję jakieś zdjęcia koni, ozdobne kwiatki, i od razu sklep żyje takim własnym życiem i ma taki powiem świeżości. I tak sobie pomagam dobierać ochraniacze klientom dla ich koni i nie narzekam.