Nowoczesne suplementy diety dla sportowców

Od czasu leczenia ludzi metodą wkładania do gorącego pieca na kilka zdrowasiek minęło już wiele lat. Obecnie i profilaktyka i sam proces zdrowienia wygląda zupełnie inaczej.

Suplementy diety z kofeiną

suplementy diety dla sportowcówMało tego, stosowanie suplementów- produktów podobnych do leków, lecz o słabszym działaniu, jest codziennością nie tylko w wypadku sportu wyczynowego. Nie szukając daleko- najbardziej rozpowszechnioną substancją psychoaktywną o niezwykle szerokim zastosowaniu i gigantycznym spożyciu jest kofeina. Zawierają ją suplementy diety dla sportowców. Ten alkaloid rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza akcję serca, a jednocześnie usuwa zmęczenie. Podobnie szeroko stosowane są tabletki na wątrobę, w skład których wchodzą wyciągi roślinne, zazwyczaj z ostropestu i ostryżu. Przyspieszają one regeneracje tego niezwykle ważnego narządu, zapobiegają stłuszczeniu, a jednocześnie przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu. Tak jak suplementy stosowane do wewnątrz pomagają poprawić prace organizmu, tak wszelkiego rodzaju maści, balsamy, żele, na przykład produkcji Dermedic, pomagają w odpowiedniej kondycji utrzymać okrywającą ciało ludzkie skórę. Linie dermokosmetyków, lub ostatnio coraz bardziej popularnych kosmoceutyków, jak na przykład L’biotica, dzięki wyjątkowemu składowi doskonale zapobiegają wysuszaniu naskórka i utrzymują w należytej kondycji płaszcz lipidowy. Jest to szczególnie ważne dla osób przebywających cały dzień w klimatyzowanych pomieszczeniach, gdzie ludzkie ciało narażone jest na kontakt z różnego rodzaju bakteriami, suchym i zanieczyszczonym powietrzem. Idealnym rozwiązaniem są preparaty Cera Plus.

Z powodzeniem zastąpią zwykłe środki myjące, które z różnego rodzaju dermatozami i atopiami sobie nie radzą, a wręcz przeciwnie, mogą tylko zwiększyć podrażnienia.

Suplementy znajdziesz na stronie E-panaceum24.pl