Odzyskany dysk dzięki serwisowi komputerowemu

 

Jak każdy z nas wie i pewnie chociaż raz w życiu tego doświadczył, utrata danych z komputera może być bardzo bolesna. Zwłaszcza, gdy mieliśmy zapisane na dysku ważne rzeczy, bez których ciężko będzie nam się obejść. Ostatnio również mi coś takiego się przydarzyło, dlatego pomimo marnej nadziei na odzyskanie plików, zmuszony byłem oddać komputer do serwisu.

Jak serwisy komputerowe uratowały moje pliki

serwis komputerówPrzeglądając sobie internet, natknąłem się na stronę, na której chciałem obejrzeć jakiś przypadkowy filmik. Niestety, kliknąłem chyba w miejsce, w które nie powinienem i po kilku minutach, mój dysk opanował jakiś wirus. Po tym wszystkim, komputer się wyłączył, a po ponownym uruchomieniu, nie chciał włączyć swojego systemu, ponieważ go po prostu nie miał, tak samo jak i resztę moich potrzebnych plików. Zanosząc komputer do serwisu chciałem, aby chociaż moje najważniejsze pliki zostały przywrócone, ponieważ są to pliki z mojej pracy, a pomimo zrobienia kopii zapasowych, zawsze o kilku folderach się zapomina. Serwis komputerów wyglądał bardzo przyzwoicie, a fachowcy byli bardzo miłymi ludźmi, dwóch młodszych chłopaków, którzy mieli dużo pracy na głowie patrząc na wszystkie komputery w środku pomieszczenia. Stwierdzili to samo co ja – komputer ewidentnie został opanowany przez wirusa i przywrócenie plików z tego stanu będzie wymagać trochę czasu. Po kilku dniach, dostałem telefon, aby przyjść i sprawdzić, czy wszystkie pliki powróciły na swoje miejsce. Jak bardzo się cieszyłem, gdy zobaczyłem, że odzyskałem wszystko to, co uznałem za stracone.

Jeżeli mamy problem z komputerem, warto zanieść go do serwisu, ponieważ z problemami związanymi z dyskiem nie powinniśmy czekać. Jeśli sami nie mamy dużej wiedzy na temat komputerów, a staramy się go naprawić to również powinniśmy bardzo uważać, gdyż jego stan może być jeszcze gorszy.