Organizacja ślubów i wesel a zespół weselny

zespół na wesele z Łodzi

Od trzech lat prowadzę firmę, która zajmuje się kompleksowym organizowaniem ślubów i wesel. Konsultantów póki co mamy w dwóch miastach: w Łodzi i w Warszawie. Również w tych dwóch miastach mamy podpisane umowy z firmami, które mają sale weselne czy kwiaciarnie.

Jak wygląda organizacja ślubów i wesel?

zespół na wesele z ŁodziRównież współpracujemy z osobami, które mają zespół na wesele z Łodzi. Oczywiście nie jest to jeden zespół, a kilka ponieważ ciężko byłoby zorganizować na przykład dwa wesela w jednym terminie i z jednym zespołem. Tak samo mamy zespół weselny z Warszawy. Kiedy rozpoczynamy współpracę z młodymi osobami, które są gotowe na ślub i zorganizowanie wesela, to na początku podpisujemy umowę. Następnie jest opracowany temat przewodni. Później wybierane jest miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Kolejno ustalamy menu oraz ilość i rodzaj napojów alkoholowych. Proponujemy tort weselny, który zawsze jest zamawiany w renomowanej cukierni. Organizujemy również fotografa i kamerzystę. Zawsze Młoda Para ma do wyboru kilka opcji. Przygotowujemy także wystrój sali oraz bukiet dla Panny Młodej i bukiecik do butonierki. W naszej ofercie znajduje się również organizacja przyjęcia weselnego w plenerze. Dokładamy wszelkich starań aby każdy z naszych klientów był zadowolony i nie musiał się martwić żadnymi sprawami związanymi z organizacją swojego wesela.

Oczywiście jest wiele kobiet, które za nic nikomu nie oddałyby tej przyjemności. Jednakże coraz częściej zdarza się tak, że osoby, które planują ślub nie mają czasu na jego organizację. Dlatego od tego jesteśmy my.