Oryginalne filiżanki 58Products

Chcąc kupić dla najbliższej osoby wyjątkowy prezent zastanawiamy się co by jej sprawiło przyjemność. Z pewnością większość osób pije poranną kawę przed wyjściem do pracy, więc świetnym pomysłem może być wyjątkowa filiżanka. 

Jaką filiżankę kupić na prezent? 

filiżanki 58productsJeżeli zdecydowaliśmy, że chcemy kupić filiżankę dla bliskiej osoby, to trzeba się jeszcze zastanowić z czego ma ona być wykonana. Można kupić model z gliny, szkła, lub chińską gorszej jakości. Jednak jeżeli chcemy, żeby była ona niepowtarzalna i na pewno przypadła do gustu, to lepiej szukać w sklepach filiżanki 58Products. Produkuje je niemiecka firma specjalizująca się w ręcznym wytwarzaniu filiżanek, talerzy, kubków, waz, czy wazonów w charakterystycznym wzorze. Cechą wyróżniającą filiżanki tej firmy od konkurencji jest ich nietypowy kształt, czyli buźka wyrażająca emocje. Jest ona wytłaczana na powierzchni całego boku i może przedstawiać jedną z blisko czterdziestu emocji. Produkty 58Products mają niesymetryczne brzegi i są najczęściej wykonane w białym kolorze. Firma produkuje je z wysokiej jakości szkliwionej porcelany, dzięki czemu jest ona wytrzymała i zyskuje piękny połysk. Poza filiżankami z podstawkami, dostaniemy także kubki, talerze płytkie i głębokie, wazony, podstawki na jajka, czy wazony ozdobne. Cała oferta jest dostępna w sklepie internetowym producenta, lub w dobrych sklepach z wyposażeniem kuchni. Są to produkty, które świetnie się nadają na prezent, ponieważ każde naczynie jest pakowane w estetyczne pudełko. 

Filiżanki nie posiadają uszek, więc można je wykorzystywać do picia kawy, herbaty, czy nawet barszczu czerwonego. Mają dość dużą pojemność, bo aż dwieście mililitrów i w zestawie jest dołączona biała podstawka. Cena filiżanki to około osiemdziesiąt złotych.