Otwieram pracownię aranżacji wnętrz

pracownia aranżacji wnętrz

Po studiach odbywałem praktyki i podłapywałem różne prace dorywcze w firmach z całego Lublina. Zdobyłem w tym czasie odpowiednie środki pieniężne, które potrzebne mi były na rozkręcenie biznesu.

Pracownia aranżacji wnętrz to mój biznes

pracownia aranżacji wnętrz Od zawsze moim marzeniem była własna sprawdzona przez wielu pracownia aranżacji wnętrz w Lublinie i dzięki zarobionym środkom mogłem ją otworzyć. Dla mnie aranżacja wnętrz jest sposobem na życie. Chcę robić to co lubię i czerpać z tego przyjemność. Wykonuję naprawdę doskonałe projekty wnętrz i zdaje sobie sprawę, że jestem w tym naprawdę dobry. Moja pracownia aranżacji wnętrz mieści się na obrzeżach Lublina, gdzie jest doskonała lokalizacja. Razem ze mną pracuje jeszcze jeden architekt wnętrz i jest to mój dobry przyjaciel ze studiów. Doskonale się dogadujemy a współpraca układa nam się doskonale. On wykonuje projektowanie wnętrz równie dobrze jak ja i dlatego idealnie się rozumiemy. O klientów nie musimy zabiegać, ponieważ sami się do nas zgłaszają. Często zlecają nam projektowanie wnętrz w różnych pomieszczeniach a my przyjmujemy każde zamówienie i je realizujemy. Mój przyjaciel Czarek jest pracowitym człowiekiem i bardzo to doceniam, często nasza pracownia aranżacji wnętrz dostaje dość skomplikowane zlecenia, które wykonujemy wspólnie. Jego zaangażowanie jet ogromne i sądzę, że to najlepszy architekt wnętrz, z jakim dane mi było pracować. Czarek bardzo starannie wykonuje wszelkie projekty wnętrz i robi to skrupulatnie. Kiedyś nawet zaoferował mi, ażebyśmy skontaktowali się z jedną dużą firmą i wykonali dla nich projekty wnętrz, ponieważ dzięki temu możemy pozyskiwać stałe zlecenia z całego Lublina.

Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia oferty dla tego klienta. Wiem, że Czarek rozważył wszystko i na pewno mamy ogromne szanse na ten kontrakt. Na pewno się to uda.