Planuję zrobić remont mieszkania i wymienić drzwi zewnętrzne

drzwi zewnętrzne

Za miesiąc mają przyjechać do nas z Bielska Białej rodzice mojej narzeczonej, żeby zobaczyć jak mieszkamy i omówić z nami plany dotyczące naszego ślubu. Mieszkanie kupiłem już dawno i w sumie od tamtego czasu nie robiłem żadnego remontu, ponieważ nie czułem takiej potrzeby.

Drzwi zewnętrzne muszą być szczelne

drzwi zewnętrzne Teraz jednak to przydałoby się odmalować ściany, wymienić meble no i przede wszystkim okna, ponieważ już rok temu powinienem to zrobić. Wizyta przyszłych teściów zmotywowała mnie do działania. Kiedy Julia wróciła z pracy to porozmawiałem z nią na ten temat. Zapytała czy również wymienimy drzwi zewnętrzne, ponieważ z korytarza dobiega straszny hałas. Drzwi nie są tak szczelne jak kiedyś. Uznałem, że mamy sporo pieniędzy i możemy się zdecydować na generalny remont. Julia dodatkowo dowiedziała się od sąsiadki, że spółdzielnia będzie stawiać nowe ogrodzenia przy naszych blokach i będzie parking dla samochodów tylko dla mieszkańców. Mają w ciągu dwóch tygodni te ogrodzenia założyć. Wszystko idealnie się składało. Julia to od razu zaangażowała się w ten remont. Poszukała w sieci gdzie możemy dostać tanie okna oraz załatwić drzwi zewnętrzne z montażem i oczywiście znalazła taką firmę. W sobotę pojedziemy do galerii, aby zakupić nowe tapety i rozejrzeć się za jakimiś nowoczesnymi systemami mebli. Sypialnię będziemy remontować po ślubie, bo póki co wygląda doskonale, tak samo jak nasza łazienka. Julia na okna umówiła się z gościem jeszcze w tym samym tygodniu. Drzwi zewnętrzne mają być montowane za tydzień. Akurat przez ten czas położymy tapety w salonie. Teściowie będą u nas pierwszy raz i chcę, żeby ta wizyta była udana.

Wiem, że zwrócą uwagę na mieszkanie, dlatego je remontujemy. Jestem podekscytowany tymi zmianami. Na pewno będzie wyglądało o niebo lepiej.

Więcej na http://www.hand-bud.com