Podarowałem kumplowi firmową czapkę

 

Z Rafałem przyjaźnię się od podstawówki. To mój najlepszy kumpel, z którym chodzimy grać w kosza i spędzamy razem na prawdę dużo czasu. Rafał ma mniej kasy od mnie i dlatego czasami robię mu bardzo wyjątkowe prezenty, z których jest zadowolony.

Mojemu kumplowi bardzo spodobała się czapka

new eraOstatnio jak byłem w sklepie to wpadła mi w ręce czapka new era, która od razu mi się spodobała. Miała regulowaną szerokość i pasowała na każdą głowę. Rafał nigdy nie miał takiej czapki tym bardziej z firmy new era i postanowiłem ją dla niego kupić. Kolor był jego ulubiony i uznałem, że to będzie na pewno bardzo miła niespodzianka. Zapłaciłem za czapkę i wróciłem do domu. Tego dnia gramy w kosza i się spotkamy to od razu dam mu w szatni czapkę. Chłopaki nie wiedzą, że Robertowi robię czasami takie prezenty i jest to sprawa między nami. Traktuję go praktycznie jak brata i staram się o niego dbać. Tego dnia miałem świetną kondycję i nasza drużyna wygrała ze znaczną przewagą. Robertowi postanowiłem czapkę dać później. Po treningu poszliśmy do klubu na piwo i wtedy dostał ode mnie prezent. Początkowo nie chciał go przyjąć, ale ostatecznie to zrobił. Od razu zauważyłem, że bardzo mu się spodobała i ją przymierzył. Pasowała idealnie. Rafał powiedział, że jak będzie miał pracę to odwdzięczy mi się za te wszystkie prezenty, ale nie ma takiej potrzeby. Cieszę się, że może on nosić taką dobrą czapkę i jest szczęśliwy z tego powodu. Czapkę nosi bez przerwy i nawet ja sobie taką samą sprawiłem. Jest ekstra.

Rafał po jakimś czasie w końcu znalazł odpowiednią pracę, w której zarabia normalne pieniądze. Często zaprasza mnie na jakieś piwo czy obiad. Teraz firmową odzież kupuje sobie sam a ja jestem z niego dumny, że stał się taki zaradny w swoim życiu.