Półtorakomorowy zlewozmywak z granitu

Po długich namowach żony w końcu zdecydowaliśmy się wykonać generalny remont kuchni. Zmieniliśmy w tym pomieszczeniu wszystko: od wyglądu oraz pokrycia ścian oraz podłogi, przez meble, aż po potrzebne sprzęty. Kiedy kupiliśmy to mieszkanie było ono urządzone, jednak wyposażenie miało swoje lata, ale nie było nas wtedy stać na całkowite zmiany. Na szczęści się to zmieniło.

Kuchnia z granitowym zlewozmywakiem

zlewozmywaki granitowe półtorakomoroweNajpierw pozbyliśmy się wszystkich mebli oraz niektórych sprzętów z naszej kuchni. Następnie wynajęta przez nas ekipa wymieniła kafelki oraz pokrycie ścian. Zdecydowaliśmy, że nowe wnętrze będzie się charakteryzowało nowoczesnym designem. Na podłogi i ściany wybraliśmy szarą kolorystykę. Część nowych mebli jest biała, jednak posiada czarne fragmenty. Takie zestawienie doskonale się prezentuje, a kontrast od razu przyciąga wzrok. Trochę czasu zajęło nam wybranie odpowiedniego zlewu. Standardowe modele niestety nie pasowały do wybranej przez nas kolorystyki, a chcieliśmy pozostać w niej konsekwentni. Wybawieniem okazały się zlewozmywaki granitowe półtorakomorowe – nie dość, że mogliśmy wybrać odpowiednią barwę, to ten kształt doskonale wpasował się w blat, który wybraliśmy. Taki zlew wygląda świetnie. Jego jedyną wadą była spora waga, jednak zalety takiego zlewozmywaka zdecydowanie to wynagradzają. Jest to zdecydowanie najbardziej wytrzymały element naszej nowej kuchni. Wystarczy o niego odpowiednio dbać, aby móc się cieszyć nim przez wiele lat.

Nasza nowa kuchnia w stylu nowoczesnym rewelacyjnie się prezentuje. Jasne ściany i meble z czarnymi elementami tworzą ciekawy kontrast, który nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Do tego piękny zlew wykonany z granitu, który stał się interesującym uzupełnieniem wnętrza.