Pomysł na imprezę z okazji urodzin a wynajem hal namiotowych

wynajem hal namiotowych

Niebawem będę miała osiemnaste urodziny i już nie mogę się doczekać! Wszystkie moje koleżanki w klasie, które już organizowały swoje urodziny to miały imprezy w klubach. Ja chcę przełamać to i zorganizować coś zupełnie innego.

Wynajem hal namiotowych był prosty

wynajem hal namiotowychUrodziny mam w sierpniu, dlatego postanowiłam zorganizować imprezę na świeżym powietrzu. Po szkole poszłam do mamy do pracy, żeby z nią o tym porozmawiać. Mamy działkę za miastem, gdzie duży teren, który idealnie będzie nadawał się na moją urodzinową imprezę. Prąd jest, więc nie ma problemu. W mieście jest nawet wypożyczalnia namiotów i moglibyśmy zorganizować jakiś wynajem namiotów na moje urodziny. W sierpniu pogoda jest nieprzewidywalna, dlatego chciałabym mieć pewność, że w razie deszczu nikt nie zmoknie. Domek jest za mały, żeby wszystkich pomieścić, więc to rozwiązanie w ogóle nie wchodzi w grę. Na urodziny chcę zaprosić około pięćdziesiąt osób i jest to sporo ludzi. Kiedy mamie opowiedziałam o swoim pomyśle to bardzo optymistycznie zareagowała. Powiedziała, że wynajem namiotów to idealny pomysł i bardzo jej się podoba. Zna również kobietę, która oferuje wynajem namiotów weselnych a także niedrogi wynajem hal namiotowych dla firm, więc na pewno uda się z nią dogadać. Poprosiłam mamę, żeby od razu zadzwoniła do tej kobiety, ponieważ chciałam mieć pewność, że mój pomysł się uda zrealizować. Wypożyczalnia namiotów, która należy to tej kobiety zgodziła się na wynajem namiotów na moją imprezę urodzinową i byłam bardzo szczęśliwa. Jak w szkole o wszystkim opowiem to na pewno ludzie się zdziwią moim pomysłem.

Imprezę będę organizowała w ostatni weekend sierpnia i mam już potwierdzone osoby, które przyjdą. Kolega powiedział, że wpadłam na doskonały pomysł, którego mi pogratulował. Na pewno będziemy się świetnie bawić.